Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valami hajnövesztésre...

Használt valami hajnövesztésre nektek? És mely termékek nem használtak semmit?

Figyelt kérdés
Vitanol,tigi vitaminos sampon,bánfi...stb kismillió szer,természetes házi kutyulékok,ampullák,teák,olajok,kapszulák.Bármi ami bevált vagy épp nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.:)
2010. aug. 7. 19:05
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet centikben,hónapokban mérhető eredményt lécci:)
2010. aug. 7. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Tőlem több mindent hajnövesztésre senki nem próbált ki ezen a földön :)

Semmi nem használt :( aztán neten olvasgattam, és állítólag a hajnak "élete" van, és az enyémnek ennyi. Megnő vállig és kész :'(

2010. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam egyedül a ricinusolaj vált be.
2010. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A haj halott szaruréteg, hiába kezelgetik kívülről sza...t sem ér! Belsőleg kell erősíteni. Néha egy kis fejmasszás serkenti a hajhagymákat, de ettől nem fog gyorsabban nőni.
2010. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egy hónap alatt az átlag 1cm nekem 3cm :)

Minden este csalántea és mikor hajat mosok masszírozás.

4naponta mosok hajat és a fodrászomtól hallottam, hogy fontos az is, hogy ne fürdővízbe mossunk hajat.

2010. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bánfi nagyon jó samponnal megmosod(bánfi) és hajszeszt kis sprés cuccba átöntöd és mindenhova fújsz majd belemaszírozod, be tekered törölközővel a hajad és 40 percig rajta hagyod a szeszt, amjd ismét megmosod a samponnal nekem 3 hónap alatt 5 centit nőtt a hajam tőle!:) Legyél türelmes vele mert 3-6 hónapos a kúra, lehet neked később hat de mindenképp jó!:)

én 1700 forintot fizettem a samponért és a hajszeszért együtt szerintem ez nem sok érte és 6 hétig elég.:)

a flakonon minden rajta van,

Hajráá!:)

2011. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!