Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megromolhatott az arckrém,...

Megromolhatott az arckrém, hogy pattanásokat okoz?

Figyelt kérdés
Anyámnak is hiába vettem sajátot, belenyúlkált. Szaga, állaga nem változott. Nekem nagyon lassan fogy, az elején hónapokig, nem csinált. Biztos, hogy emiatt, mert 3-szor is utána jártam így sajnos.
2020. okt. 4. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, okozhat kiütéseket, bőrpírt és pattanásokat is a romlott arckrém, de az is, ha piszkos kézzel nyúlkálnak benne és utána úgy kened fel az arcodra. Tedd biztos helyre, ahol anyukád nem találja meg.
2020. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a dobozt kidobtam. A mostanit rejtegetem. Pedig adtam neki egyet, meg nem tetszett, kapott egy másikat is, de az enybe járt bele. Természetesen kezet nem mos soha, még wc után sem. Macskaszőrt is találtam már az arckrémemben.
2020. okt. 4. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az volt a probléma, hogy anyukád koszos kézzel nyúlkált bele (főleg ha korábban nem okozott ilyen problémát a krémed). Ha kapott sajátot, nem értem miért a tiédet használja, de ha semmi nem segít, én inkább elraknám máshova a sajátom, a fürdőben meg legyen az övé és akkor a tiédet végre békén hagyná.
2020. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!