Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szürkés-zöld szemhez milyen...

Szürkés-zöld szemhez milyen hajszín illik?

Figyelt kérdés
fehér/világos a bőröm
2008. nov. 28. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

fekete, vagy kékesfekete vagy padlizsánlila szerintem


de nagyban függ az életkorodtól is

2008. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szoke vagy voros (sotetebb) Szerintem ne probalkozz feketevel mert nehez lesz tole megszabadulnod.
2008. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem mindenkinek olyan hajszínt adott a "természet", ami illik az arcához, ezért felesleges ilyeneken gondolkozni :) Viszont vicces tud lenni, ha valaki valamilyen irreális színre festi a haját, pl. egy kreol bőrű nő szőkére vagy egy szőke, világos bőrű nő feketére..
2008. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hat en mar sok kreolboru not lattam szoke hajjal es nagyon jol allt

Na es az sem igaz hogy mindenkinek a termeszetes all jol mert en ezerszer jobban nezek ki festett hajjal.

2008. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen,igen az utolsó válaszolónak igaza van,ám egy rábeszélős fodrász rendesen elcs*szte a gyönyörű hamvasszőke hajamat és most barna alapon vöröses-szőke csíkos hajam van :'(
2008. nov. 28. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
attól is függ,hogy milyen a bőrszíned,milyen pigmentek dominálnak benne,a kékesek(rózsaszínes árnyalatú)vagy a sárgásak(sárgás árnyalatú).A hajszín választásánál a bőrszínedet,szemszínedet,stílusodat és a hajad minőségét is figyelembe kell venni.Leget,hogy ez bonyolultnak és feleslegesnek hangzik,de az összhatáshoz ez is fontos.Kérdezz meg egy stílustanácsadót vagy egy sminkest,aki ilyesmivel foglalkozik.Ha nem akarod ennyire túlbonyolítani,akkor takard le teljesen a hajad és smink nélkül állj a tükör elé.Tegyél a nyakadhoz hideg színű ruhákat(fehér,rózsaszín,kék)utána meleg színű ruhákat(bézs,arany,vörösesbarna,khakizöld)és figyeld meg,melyikkel ,,él" jobban az arcod,melyikkel intenzívebb a szemszíned.Ha az előbbivel,akkor a hamvasabb szőkés,barnás árnyalatok vagy a fekete áll jól,ha az utóbbi,akkor a vöröses barna vagy rezes árnyalatok a jók.Remélem nem túl bonyolult a megfogalmazásom:-)
2008. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el figyelmesen az előzményeket,most látom,hogy azt írod,hogy hamvasszőke a hajad.Akkor sztem a fekete nagyon drasztikus lenne.Gondolom a bőröd is volágos,ezért maradj a világosabb árnyalatoknál.Ha sötétíten iakarsz,akkor inkább melírozással kezdd,mondjuk valamilyen hamvasabb barna árnyalattal,semmiképpen ne legyen benne vörös.
2008. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!