Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossmann, DM, vagy Müller?

Rossmann, DM, vagy Müller?

Figyelt kérdés
Ti melyiket szeretitek a legjobban?

2020. okt. 12. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Müller
Dm
Rossmann
Euro Family
Egyéb
52 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Mindenhol mást
2020. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannak jó akciói vannak - oda csak akkor megyek, ha valami kell és pont akciós is (pl. parfüm, mosószer, krémek). Dm-ben sok dolog alapból olcsóbb és szeretem a saját márkás cuccait, a Profissimo kreatív tárgyait, illetve jó a bio kínálata. Müller - óriási választék, sok dolog van, ami máshol nem kapható (pl. édességek, teák) vagy itt olcsóbb, szintén vannak jó akciói is, sok bio és natúrkozmetikum márkát tartanak és vannak magyar gourmet termékeik, de itt (ilyen áron) biztos nem veszek parfümöt, bár kipróbálni jó, mert nagy a választék.
2020. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Rossmann mert az olcsobb a dm sokkal dragabban adja ugyanazt. ne nezzenek mar hulyenek.
2020. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nemaRendőrség ***** válasza:
25%

Százforintos bolt, herbária stb.

Egyszerűen elkap a hányinger ha bemegyek müllerbe vagy rossmanba, olyan gusztustalan tömény parfüm bűz van

2020. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindegyikbe más-más sajátmárkás termékekért járok (kivéve az Euro Family-t, ott még sosem fordultam meg).
2020. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Legtöbbször a dm-ben szoktam vásárolni, itt több sajátmárkás termékük is van, amit szeretek és a kínálattal is elégedett vagyok. Rossmannba akkor szoktam menni, ha éppen jó akciók vannak. A Müllert pedig szeretem, itt a legnagyobb a kínálat és vannak különlegesebb dolgaik is, amiket csak itt lehet kapni, viszont nagyon nem esik útba, így csak ritkán megyek oda, ha kifejezetten onnan kéne valami.

Szóval ha muszáj választani egyet, akkor legyen a dm, de amúgy mindegyiket szeretem.

2020. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
A Müllerben vannak igazán jó minőségű cuccok, a Rossmann, DM olcsóbb kategória, a termékkínálat is sokkal kisebb. Mondjuk elfogult is vagyok, mert Müllerben 2 és fél évig dolgoztam, nagyon szerettem a drága parfümöket, sminkeket, krémeket nézegetni.
2020. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiket másért szeretem:


DM- Ide főleg a saját márkás cuccok miatt járok, sok Balea és Alverde kozmetikumot használok, azt meg ugye csak itt kapni. Viszont ami miatt csalódtam bennük mostanság, hogy a pontgyűjtő kártyánál megszűntek a 10x-es és 200+ pontos végösszegi kuponok, saját márkás termékekre meg valamiért sosincs kupon. Így most már alig gyűlnek a pontjaim, mert én mást nemigen veszek ott. Ez kissé megcsappantotta az ottani vásárlási kedvemet.


Rossmann- mivel nem esik útba, csak néha járok ide, de szerintem jó cuccok vannak, és sokszor olcsóbb, mint a DM-ben ugyanaz.


Müller- na ide nem sokszor járok, mert elég drága, viszont sok olyan terméket árulnak, amiket más drogériákban még nem láttam, és vitathatatlan, hogy jó minőségű cuccokat vannak Példának okáért: csak itt tudtam beszerezni német Nutellát, aminek az íze lényeges eltérést mutat a hiperekben kapható lengyel/cseh gyártmánytól. Viszont a nagybevásárlást tuti nem itt intézném, ahhoz nekem túl drága.


+1, Euro Family, Azúr Drogéria- Ha nem saját márkás holmikra, hanem olyasmikre van szükségem amit mindenhol árulnak (pl Helia-D, Nivea, Silan, Ariel stb.) akkor mindig e két üzlet valamelyikébe megyek. Nem tudom mi a pontos oka, de ezek itt mindig olcsóbbak, mint a fenti 3 drogéria valamelyikében.

Csak egy példa, ez pont tegnapi vásárlás: O.B. tampon 16 db-os: DM-ben 779 Ft, Eurósban 630 Ft. Lactovit tusfürdő 600 ml: Rossmann-ban 1099 Ft, Azúrban 799 Ft. És kb. minden terméknél ez van. Azért ezek havi szinten összesítve elég jelentős tételek.

2020. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dm be jártam eddig szinte mindig, viszont elkóltözött sajna messzebbre :( ezért szerintem mostanában többször fogom látogatni a rossmant.

Dm-et szeretem hogyha igazán fel van töltve hogy nagy a választék, illetve nincs idegesitő biztonsági őr aki a nyomodba jár és szugerál.

Rossmant főleg a Revolution márka miatt szeretem, emelett több az akció kupon pont, valami olcsóbb ott Beuty for you márka se rossz olcsó es nemrossz, nem szeretem mert ott pofátlan biztonsági örök vannak akik a nyakadba lihegnek vásárlás közben és elveszik a kedved a vásárlástol.

Müller a legdrágább de a legnagyobb választéku, smink,illatszer,édesség,papír iroszer minden egyéb oda nagyon ritkán járok.

2020. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Dm,Rossmann,Euro Family.
2020. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!