Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasszőke haj ? Hogyan?

Hamvasszőke haj ? Hogyan?

Figyelt kérdés
Először is szeretném tisztázni azt hogy kb semmi tudásom sincs ilyen téren még mivel sose volt még festve a hajam a 19 év alatt. Viszont évek óta szeretnék egy kicsit változtatni és azt hiszem most jött el az ideje. Sötétszőke, ilyen sárgás szőke hajam van. A teteje sötétebb a végei világosabbak. A hamvas szőke szín nagyon megtetszett viszont olyan kérdésem lenne elsősorban fodrászokhoz vagy olyanokhoz akik benne vannak a témában hogy ez hogyan kivitelezhető? Mindenképpen le kell szívatni a hajam? Mivel azt nagyon nem szeretném. Viszont simán rákenve meg gondolom nem fogná be. Nem itthon csinálnám amúgy 😄Keresnek egy fodrászt aki megcsinálja nekem. A lényeg az lenne hogy ne túl sokat károsodjon a hajam. Tudom hogy fog tőle, de minél kevesebbet szeretném

2020. okt. 12. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokat segítene ha küldenél a saját hajadról valami jól sikerült képet, nem a netről szedjél le valamit. És arról is hogy milyet szeretnél. Egyébként néhány festék képes néhány árnyalatot világosítani, és szerintem kicsit erősebb oxi kell hozzá, talán 9-es. Semmiképpen ne vegyél dobozos hajfestéket, fodrászkellékesben biztosan segítenek, ha otthon akarod csinálni.

Ha viszont a kívánt színhez képes nagyon sötét a hajad, akkor sajnos ki kell világosítani. Erre a célra én inkább a bolti kivilágosítókat ajánlanám (pl.Syoss, palette. stb), aztán eredménytől függően lehet a kívánt színre festeni. Fodrászszalonokban bevett szokás, hogy a kikevert színt szőkítés után, hajmosás után a nedves hajra teszik rá és átmossák mint egy samponnal, ez a színezés, így lényegesen kevesebbet károsodik a haj. Nézzél youtube videókat, onnan sokat lehet tanulni.

Egy másik megoldás, hogy először bayalage-gal kezdesz, és ha megszoktad, utána tovább lehet menni.

2020. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!