Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőn kifestettem a szempillá...

Hétfőn kifestettem a szempilláimat és azóta nagyon fáj egy helyen, megtörhettek?

Figyelt kérdés
Lehet, mert régi volt. Nagyon fáj.
2020. okt. 14. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem törnek meg ennyitől, ahhoz folyamatosan nagy műszempillákat kellene viselned, hogy elkezdjenek megtörni. Szerintem inkább a szempillák tövénél, a szemhéjad fáj valószínűleg az irritációtól. (Vagy allergiás vagy arra a szempillaspirálra vagy mert túl régi volt.) El fog múlni pár napon belül.
2020. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5 éve ezt a fajtát használom. Semmi bajom nem volt tőle. Csak tavalyi, mivel március óta itthonra nem sminkelek. Igen, a töve fáj.


Arra is gondoltam, hogy túl sok festéket vittem fel, szeretem az erős pillákat.

2020. okt. 14. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a baj, hogy régit használtál. Egy szempillaspirál kb fél évig jó, aztán érdemes eldobni. (Legalábbis az enyémre 6 hónap van írva, de szerintem ez igaz kb az összes spirálra.)
2020. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A másik szememt is csípi, meg fájnak a pilláim.


Akkor dobjam ki ezt a spirált? Fürdőben tároltam, lehet ez volt a baj. Covid miatt annyira keveset sminkelek, ez jó minőségű spirál, soha nem volt ilyen gondom vele. Ki szoktam dobni amúgy fél év után, csak nost nem fogy. Erre egyébként 12M van írva... Nagyon sok mindenem tönkremegy emiatt.


Meg szerencsére be sem szárad, van amit 2-3 hónap után dobhattam ki pont ezért. Még egy időben 3 hónap után akkor is cseréltem, ha minden nap használtam, de szerintem ez felesleges.


Tuti a spirál miatt, összesen, ha volt 4-5 alkalommal használva, de akkor ez kuka.

2020. okt. 14. 19:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Dobjam ki, ugye? Kicsot sajnálom, de nem szabad. Soha nem csípte ki a szememet egy spirál sem. Ez sem, legalább 15 spirált elhasználtam már ebből a fajtából.
2020. okt. 14. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Én is nagyon sajnálom a nem használt sminkcuccokat kidobni, én ilyen gyűjtögető típus vagyok, de sajnos muszáj, nem szabad régi termékeket használni, mivel a szem és az arcbőr különösen érzékeny.
2020. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!