Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek vashiány miatt hullott...

Akiknek vashiány miatt hullott a haja, mekkora volt a vas szintetek vérvételen?

Figyelt kérdés

Nyilván ha a vas szedése után megállt, tudjátok hogy az volt a gond. Nekem 8.8 lett az értékem, 10-30ig normális, de a fodrászom szerint 20 lenne a jó. Lehet hogy ez okozza most az eléggé intenzív diffúz hajhullásom?

Gyulladásom nincs, hormonok rendben, nem voltam stresszes. Csak vegán voltam és eléggé elhanyagolt volt az étkezésem, alultáplált.



2020. okt. 15. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Mikor 8.8 lett az értékem, akkor már 1 hete vasat szedtem, viszont nyilván éhgyomorra mentem.
2020. okt. 15. 17:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ha 10 alá megy, már hullik. Viszont nem bírom a mesterséges vaspótlás mellékhatásait, úgyhogy én a heti 1x májat eszem módszert alkalmazom, mert az kb. hetente +1 értéket javít.
2020. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!