Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kopaszodok?(kép)

Szerintetek kopaszodok?(kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Körülbelül egy éve többé-kevésbé hullik a hajam, főleg fésülködésnél jön ki sok. Akkor vettem elöször észre, hogy mintha két oldalon egyre feljebb kerülne a hajvonalam. Szerintetek ez a képek alapján ez lehet a kopaszodás kezdeti stádiuma, vagy ez csak "mature hairline"? Köszi a válaszokat előre is.


19/F



#haj #kopaszodás #mature hairline
2020. okt. 16. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy
2020. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de mivel hosszú a hajad, és gyakran összekötöd, gondolom, ahogy húzza a gumi, a hajvonaladnál lévő szálak kifordulnak, kihullanak. Próbáld kicsit kíméletesebben viselni, akkor nem lesz baj :)
2020. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Kopaszodsz. De azert a nagy suru hajat a fejed tetejen eszre ne vedd....😂
2020. okt. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez edes..😄😄
2020. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neem. 😂
2020. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kopaszodsz, de ha zavar a hullás, akkor nyírd rövdire.

A haj súlya miatt is hullhat jobban.

2020. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A haj súlya miatt nem fog jobban hullani (főleg nem olyan rövidnél mint ami neked van :D).

Szerintem sem kopaszodsz..

2020. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!