Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyírjam le itthon a...

Hogyan nyírjam le itthon a hajam? F

Figyelt kérdés

Nyár végén lenyírtam kopaszra az egész fejem (3mm-el), most kb 2 centire nőtt meg mindenhol. És már eléggé hülyén néz ki hogy mindenhol ugyan olyan hosszú, olyan mintha valami bukósisak lenne a fejemen :D

A terv az lenne, hogy körbe mondjuk lenyírnám átmenetesen 3mm-el vag 6-ossal, fent meg meghagynám ilyen hosszúnak. Viszont az a baj, hogy még nem olyan hosszú, hogy el tudjam választani a fenti hajat meg azt ami oldalt van. Van egy hajnyírógépem, 3mm-t, 6mm-t, meg 9mm-t tud vágni.

Szerintetek le tudnám itthon magamnak nyírni, úgy hogy normálisan nézzen ki? Tudna valaki tanácsot adni?


2020. okt. 17. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Évek óta magamnak nyírom. Kell két tükör. Oldalt a legrövidebbel, a gépet függőlegesen tartva. Felül a leghosszabbal ahogy szeretnéd, a kettő között pedig óvatosan egy közepes méretűvel összehozni.
2020. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze először lehet nem lesz tökéletes.
2020. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na, lenyírtam.

Hát tökéletes tényleg nem lett, de felvállalható :D Egyelőre bőven elég.

2020. okt. 17. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Borotváld le inkább golyóra az egészet, szerintem annál jobb nincs.
2020. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!