Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elektromos borotvától erősen...

Elektromos borotvától erősen kipirosodik a bőröm. Másik borotva, vagy pengés borotvával jobb lehet?

Figyelt kérdés

Persze fiú vagyok. Pár hónapja borotválkozok. Olyan mintha leégett volna a bőrőm a torkomon a borotválkozás után. Akármit kenek rá utólag, csípi nagyon, szóval lényegében felvagdalja a bőrt is a bortovám, gyanítom. Philips Lift and Cut gép, 3 körkéses.

Ja és legalább egy napig látható a vörösödés, így muszáj változtatnom valamit...

Kenjek rá habot akció előtt? Vagy a borotvám szar? Vagy váltsak át hagyományos "lehúzós" pengés borotvára?


2010. aug. 9. 06:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell váltanod.Irritáció,ami a rendes borotvánál is előfordul.Amit én ajánlok,hogy feszítsd ki a bőrt és használj,fetrőrlenítő,nyugtató arcbalzsamot!Nem arcszeszt írtam!!!
2010. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!