Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerekkel milyen kezelésr...

Mitesszerekkel milyen kezelésre kellene mennem kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Mitesszeres az arcom, szinte mindenhol és ezekkel otthon már nem tudok mit kezdeni. Kipróbáltam már mindenféle kenceficét, maszkot, tapaszt, lemosót stb., de semmivel sem tudtam eltávolítani őket. Főként az orromon és az államon látszik, de azért máshol is van egy-kettő. Elég tágak a pórusaim, fehér a bőröm és emiatt feltűnő is. Szeretnék elmenni egy kozmetikushoz, de nem tudom, hogy ezt meg tudja-e oldani és hogyan. Sosem voltam és abszolút nem értek ehhez. Szoktam látni olyat, hogy "arctisztítás", ez mit jelent, hogyan és mivel csinálják?
2020. okt. 26. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az lesz, tisztítás.


A miteszer attól van, hogy a pórusaidba beleszorul a faggyú, és ha a levegővel érintkezik, akkor oxidálódik, ergo fekete lesz a teteje.

Ha nem éri levegő, akkor is fel tud gyülemleni a bőr alatt, ez esetben fehér kis huplinak néz ki.


A kozmetikus, vagy súlyosabb esetben bőrgyógyász általában forró gőzzel megnyija a pórusokat, aztán ha kell kilazítja őket és kinyomja.


Kb ez:

[link]


Kicsit kellemetlen lehet, és piros lehetsz utána, szóval ne randi előtt menj.

2020. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És ezt hogyan, mivel csinálják?
2020. okt. 26. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ ki hogyan érzi praktikusnak, kinek mi áll kézre. Meg hogy mennyire lehet hozzáférni, pl a fülben puszta kézzel tuti nem tudja kiszedni őket.


Van ez a kis talpas vagy sima hurok, amivel körülötte megnyomja a bőrt.


Van aki puszta kézzel nyomja őket.


Van aki orrfülpiszkálóval.


Van aki a mini szikével vagy valami tűvel emeli ki őket. Ez az amivel kicsit megnyija a bőrt, hogy ne kelljen annyira erőszakosan nyomni. Általában rohadt éles a cucc, és csak egy negyed milimétert metsz be vele, szóval nem is vagy csak alig vérzik.

2020. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tessék még egy pár videó, amin pontosan látod mi fog történni:


[link]

[link]

[link]

[link]


Nincs mitől félned, túlélhető a dolog. Ha túl durvák veled, keress másik kozmetikust.

2020. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úristen! Nem gondoltam volna, hogy ezt így, kézzel csináljak. Azt hittem, hogy erre már van valami speckóbb, modernebb megoldás is. Nekem nagyon sok nagyon kicsi mitesszer van az arcomon, főleg az orrom, pofim és az állam tájékán. Azt örökkévalóság vagy szinte lehetetlen lenne így kinyomkodni.
2020. okt. 26. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetetlen, nekem eddig mindehol kezzel csinaltak. Nem egyesevel nyomkodja, hanem egy egy teruletet fog be a kezeivel. 1,5 oranal tovabb nem tart, es ebbe meg benne vannak a kencek is amivel leapol. Kicsit tul tolod. Kersz egy idopontot arctisztitasra es kesz. Nem kell eloadni hogy mennyi miteszered van. Kozmetikushoz az jar akinek szinten sok van, megis tul eljuk es 1,5 ora mulva szabadulunk.
2020. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, csak én még soha nem voltam ilyen kezelésen. Azt képzeltem, hogy van erre valami "jobb" megoldás is. Most ennyiből én is nyomkodhatom, kenegethetem magamnak is...
2020. okt. 26. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal csak tovább rontasz a helyzeten, ha te otthon bármiféle előkészítés nélkül nekiállsz nyomkodósat játszani.
2020. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!