Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vissza festetem a szőke...

Ha vissza festetem a szőke hajamat barnára , gyorsabban nőhet és kevésbé roncsolodhat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ertem a kerdest: szerinted ha a mar kinott, festett hajadra uj festeket kensz, attol majd gyorsabban no...?


Ha kimelni akarod, ne festesd egyaltalan, vard meg mig leno es vagasd le.

2020. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. A szín sose fogja meghatározni a hajad növési struktúráját, ahogy az egészségét sem.

A hajszínezők nem roncsolják a hajat, de a rendes festék igen, még akkor is ha barna. A szőkítés (gondolom neked az volt) viszont egy végleges, visszafordíthatatlan döntés, aminél nagyobb kárt a hajadba valószínűleg nem igazán tehetsz.

Vagyis: ha unod a szőkét, festesd be. De ez fogja roncsolni valamennyire. Ugyanakkor növekedését nem befolyásolja.

Ha pedig csak a növekedéssel van gondod, akkor várj, és légy türelemmel.

2020. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eredetileg barna a hajad, amit idáig rendszeresen szőkére festettél és most az eredetire szeretnéd visszafesteni majd leállni a festéssel, ha jól értelmezem. Ebben az esetben nőhet a hajad. Pontosabban sokkal kevésbé fog roncsolódni, emiatt ritkábban és kevesebbet kell levágni a végéből. Persze ehhez nem elég a festés elhagyása. A vasalással, hajszárítással óvatosan, használj hajolajat, pakolásokat stb.
2020. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ugyanúgy, festve van. Várd meg míg lenő és folyamatosan vágd le a festett részt. Bár hosszú idő de ettől fog helyre jönni a hajad és nem attól, ha újra befested.
2020. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:)
2020. okt. 30. 19:49
 6/6 A kérdező kommentje:

Viszont az a baj, hogy lenőni nem hagyhatom , mert nagyon lassan nő a hajam ( 2 éve ugyanekkora volt a hajam mint most !!!)


És nagyon csúnya lenne . Szerintem befestetem vissza barnára . 160 fokon vasalom hajvédővel, a szárítást is úgy oldom meg, hogy 15 cm-rel a hajamtol és szinten hővédő .

2020. okt. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!