Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amióta levágattam a hajam...

Amióta levágattam a hajam mellig érőre, miért nem marad benne a göndörség?

Figyelt kérdés

Pár hete levágattam a majdnem derékig érő hajamat mellig érőre. Ezen a hajon nagyon tetszik az úgynevezett “tengerparti hullámos” frizura. Meg is csináltam 2x is, de nagyjából 1-1,5 óra alatt teljesen kijön belőle. A hosszú hajamat ugyanígy göndörítettem és 4-5 napig simán benne maradtak a hullámok. Akkor is ezt a hajlakkot használtam, amit most, csak most vettem egy textura spray-t is, hogy kócosabb legyen a hullàmok hatása Elvileg ez a spray is 48 órás tartást ígér. Olvastam, hogy azért nem marad benne, mert nem elég nehéz a hajam és érdemes lenne előtte fújni rá száraz sampont. Ezt nem próbáltam ki, mivel nem szerettem volna a frissen mosott hajamt telefújkálni vele, de használok haj olajat, ami szerintem megfelel erre a célra, mert ettől is elég nehéz lesz. Esetleg valaki el tudná mondani ez mitől lehet? A válaszokat előre is köszönöm :)

(nem hajvasalóval, hanem rendes hajsütővel göndörítem, mert a vasalóval nem tudok olyan szép hatást elérni)



2020. okt. 30. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy a rövidebb hajban a nagyobb loknik maradnak meg jobban, a hosszúban meg az enyhe hullámok(ugye kinyúlik, mert lehúzza a súlya). Szerintem azt próbáld meg, hogy rendesen loknisra begöndöríted, és kicsit szétválasztod,meghúzgálod lefele, hogy nyúljon. Ezután pedig fixálod és hasonló lesz az eredmény, ahogy simul ki a hajad.
2020. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!