Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után másnap...

Borotválkozás után másnap nagyon kiütéses lettem mit csináljak legközelebb hogy elkerüljem ezt?

Figyelt kérdés
Főleg a hímvesszőm feletti rész ami nagyon piros pöttyös.. Olvastam hogy növekedési iránnyal ellentétben kell vágni de már késő... Mit tegyek rá hogy elmúljon? Illetve szokta valaki gyantázni? Mennyire fáj? Otthon csinálod magdnak vagy segít a barátnőd? Esetleg van erre külön szalon?

#borotválás #gyanta #Hímvesszőborotválás
2020. okt. 31. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus gyantázza nekem. Elsőre kellemetlen, de nem olyan rossz, mint amilyennek elképzeli az ember
2020. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alsol kenőcs nekem bevált!
2020. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne borotválkozz, csak géppel szedd le a felesleget. Én szakállas vagyok, a borostánál kisebbre sosem vágom. Pont a pattanások miatt.

Szép napot! 🙂

2020. nov. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naturiti szalon! Az én párom is odajár,nagyon profik.
2020. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!