Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A helyzet az, hogy sokat...

A helyzet az, hogy sokat sportolok, izmos vagyok, de van rajtam egy pici fölösleg amit le szeretnék adni! Mit kéne csinálnom, amitől egészségesen le tudok fogyni? 14/L 170 centi/55 kg

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajtad felesleg. De gondolom ezt akartad hallani. :)
2013. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásitó diéta szerint kell étkezni.
2013. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, azt szerettem volna hallani, amit a 2. válaszoló írt, köszönöm szépen! Kedves 1. válaszoló, ingen is van még mit leadni!:)
2013. szept. 9. 14:52
 4/9 A kérdező kommentje:
*igen
2013. szept. 9. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezt szeretted volna, de ne zavarjon hogy a legszálkásabb profi testépitők akiknek szinte nincs is zsirjuk ezt alkalmazzák,mert a leghatékonyabb. Egy picikét se zavarjon,hogy ez a legoptimálisabb módszer a fogyásra.
2013. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott volt egy vessző is, tehát azt akarta, amit te írtál, nem azt, hogy nem kell fogyni :D
2013. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Húú! Elnézést a figyelmetlenségemért!
2013. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha 170 centi magas vagy, 55 kilo és van rajtad fölösleg, akkor viszont korántsem vagy oylan izmos.. 'sokat sportolok' . elég tág megfogalmazés. lehet h még többet kéne v intenzivebben..
2013. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én akármennyit mozgok, mindig kövérnek látom magam, ez az önbizalomhiány nem tudom, hogy miért van, lehet mert az összes barátnőm egy pálcika és én is olyan akarok lenni vagy nem tudom.... de majd ha tudok linkelek képet, mert kíváncsi vagyok mások véleményére is... a 'sokat sportolok' áll: heti 4x 1 óra kosáredzés, 2x másfél óra akrobatikus rock and roll (tánc-->versenyszerűen) és ha van időm és jó idő van, el szoktam járni kocogni, amig a lábam bírja, meg majd lovagolni is akarok... ez mondjuk annak is köszönhető, hogy sportsuliba járok de tök nyolc... ja és akkor még a heti 4x 1 óra tesit nem is számoltam, pedig ott is vannak ám olyan keményítések, meg egész órás futások hogy majd meghalunk... :D
2013. szept. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!