Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót használtok?

Milyen arctisztítót használtok?

Figyelt kérdés

Hali, azzal a kérdéssel fordulnék felétek, hogy nektek milyen arctisztító, illetve bőrápoló termékek váltak be mitesszeres bőr ellen?

Jelenleg mit használtok?

Nekem eddig nivea termékek voltak, azok viszont nem mutattak annyira nagy változást. Garnier volt még tervben, hogy kipróbálom. :)


2020. nov. 2. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Cerave arctisztóját használom, nekem eddig ez a kedvencem. Korábban elég sok drogériás lemosót próbáltam és volt amit szerettem, de egyik se volt tökéletes, mindegyiknek volt valami negatívuma. Pl. jól tisztít, de kicsit szárítja az arcom vagy nem rossz, de nem szeretem a szagát, a szemet irritálja stb. Erre viszont nincs eddig semmi panaszom, pedig már egy bő éve használom.
2020. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Én a Garnier 3in1 terméket használom és az bevált.
2020. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Balea med és nézz utána a kémiai hámlasztásnak, az segíthet a mitesszereken :)
2020. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én magamnak készítek arclemosót teafaolajból, gerániumolajból és felforralt majd lehűtött vízből.
2020. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!