Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revolution hamlasztorol...

Brokengirl kérdése:

Revolution hamlasztorol tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Elégge száraz a borom, sokszor hamlik a borom a szemem körül, az orromon. Ebből kifolyólag az alapozokat sem tudom szépen felrakni magamra. Nemrég találtam rá ezekre a hamlasztokra, meg sosem halasztottak a borom. Érdemes kiprobalom? Okozhat maradandó problémát?

2020. nov. 11. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Neee, a The Ordinary termékek gagyi koppintása, miért ne vennéd akkor inkább az eredetit, főleg, hogy még olcsóbbak is. Pl 5% lactic acid tök jó kezdésnek, persze, ha már van normális rutinod és minden nap kened az 50-es fényvédőt, különben többet árt mint használ.
2020. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valami rutint esetleg tudsz ajánlani? milyen márkákat használjak?
2020. nov. 13. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, de csak egy alaprutint, a többi a te dolgod, hogy megfelelően utánajárj (skinsmart.hu, van YouTube csatornájuk is, később okosszépség)

reggel:

- langyos vizes arcmosás

- The ordinary hidratálókrém, vagy cerave.

- fényvédő: [link]

vagy

[link]

vagy

Purito Centella unscented


este:

- olajos lemosó (garnier szőlőmagolajos vagy dm sajátmárkás sensitive babaolaj)

- vízbázisú lemosó: cerave hidrating vagy balea med arclemosó gél

- vastag hidratálás: la roche posay cicaplast vagy mixa cica creme vagy cerave száraz bőrre való, tényleg vastagon, hogy ne szívja be percek alatt a bőröd.


két-három hét után jöhet a hámlasztás, the ordinary lactic acid 5%, első héten egyszer, második héten kétszer, aztán erre a heti kettőre beállhatsz.


innentől kezdve már rajtad múlik mit próbálsz ki, mondjuk ajánlom a hialuronsavat is például, de a lényeg, hogy minden szérumot/hatóanyagot használj legalább két hétig, mielőtt bevezetsz valami újat.


alapelv, hogy nem szabad semmit használni, amiben szárító alkohol van, illetve olyat se tanácsos, ami illatos, de ez már jobban vitatott kérdés. (én személy szerint nagyon az illat ellen vagyok)


márkának a the ordinary-t illetve a geek&gorgeous-t ajánlom, mert megfizethetőek és könnyen beszerezhetőek. :)

2020. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy reggel elhagyható a hidratálókrém, ha nem igényli a bőröd, és a fényvédő felkenése után várj 10 percet, utána szépen lehet rá alapozni. A többi tudnivalót eléred a forrásokon.
2020. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Örök hála <3
2020. nov. 17. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen ❤️
2020. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!