Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hámlasztó...

Melyik a legjobb hámlasztó krém? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Barna hegek maradtak az arcomon és a hátamon is. Emelett a vállam nagyon csúnyán pattog ki és semmi sem segít. Valami jó tipp? Szerintem hormonális oka lehet. Valami jó hámlasztó segítene? Melyik a legjobb, elérhető áron? Nektek mi vált be?
2009. júl. 8. 11:47
 1/5 anonim válasza:
100%
ILCSI gyümölcssavas hámlasztás.
2009. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és ez mennyibe kerül kb?
2009. júl. 15. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

igen igen én is szoktam menni ilcsis gyümölcssavas hámlasztásra.

Az én kozmetikusom szokott az őszi, téli és a tavszi hónapokban kúrtá szokott javasolni, ami 6 vagy 8 alkalmat jelent.

Anyári hónapokban, csak 1 alkalmas kezelést, hámlasztást javasol 2 hetenkénti időközönként, meg persze ahogy a pénztárca engedi.

1 alkalom nála 1400 Ft. Úgy gondolom ez kifizethető áron van és hidd el már 1 alkalom is látványos.

És a gyümölcssavas kezelés mindenre jó, pigmentfolt halványító, jó pattanásos, zsíros bőrre sőt a heges bőrfelületen is sokat segít, de gondolom ehez azárt idő kell.

Mostmár itt az ideje, hogy megint menjek :)

2009. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nyááron hámlasztani? Jól vagytok?

Hámlasztani kizárólag tavasszal, ősszel, és télen lehet, amikor a legkevesebb a nap. A legjobb télen. Legjobb hámlasztó szerintem, az Yves Saint laurent -fehérítő- krémje, de az elég húzós árban van, és azt télen ajánlanám. Az Ilcsi A.H.A. gyümölcssavas hámlasztója, egész jó, a legjobb ha veszel magadnak tégelyben, és felkened magadnak, de ne most kérlek, mert fényérzékennyé teheti a bőröd a nap hatására, és még foltosabb leszel!

Üdv: egy 37 éves mesterkozmetikus

2009. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 válaszoló vagyok. Tudom, hogy nyáron nem szabad hámlasztani, a kozmetikusom is elmondta nekem. Pontosabban egy kúrát vagy többet végigcsinálni, ezt nem is vállalja a nyári időszakban, viszon ha 3 hetenként 1 alkalmas gyümölcssavas kezekésre megyek, az nwm gond, abból nem lehet nagyonn baj.
2009. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!