Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nő mostmár a hajam?

Miért nem nő mostmár a hajam?

Figyelt kérdés

Régen 4 év alatt a vállig érő hajamból kb a derekamig érő lett.Utána elkezdtem vasalni meg festeni ami eléggé tönkretette így le lett vágva belőle elég sok.

Mostmár kb. 4 éve alig csinálok vele valamit csak festem ritkán vagy vasalom de azt is ésszel és mégis alig nő..

(használok nagyon jó balzsamot,sampont,hajvitamint)

Miért van ez?

20L



2020. nov. 18. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
nagyon sok oka lehet, pl hormonális változás. milyen hosszú most a hajad?
2020. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként nincs semmilyen betegségem meg egészségesen étkezem mint azelőtt..sőt abban az időszakomban nagyon ideges voltam meg néha alig ettem és furcsa, hogy akkor nagyon gyorsan megnőtt.

Most váll alá ér egy kicsivel,göndör.

2020. nov. 18. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor sajnálom, én passzolom, azért nézetnék egy teljes vérképet esetleg. :/
2020. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az jó ötletnek hangzik.

Nem tudom, hogy mennyire igaz az, hogy a festés és a vasalás befolyásolja a növekedést még akkor is ha már alig csinálom ezt vele.

2020. nov. 18. 22:10
 5/5 anonim válasza:
100%

Haj bajoknál tényleg mindig a vérvétel az első lépés

Bár amíg nincs hullás,egetrengető dolgot nem fog kimutatni


Ne fesd egy ideig egyáltalán,kipróbálhatsz más sampont vagy egyebet,nem mindenkinek válik be minden

Mosd ritkábban,viseld mindig lazán,masszírozd is ha van kedved :D,kb ennyi a lényeg amivel hozzá lehet járulni. Legalábbis addig amíg a pontos ok ismeretlen

2020. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!