Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ilyen szőke valaki...

Lehet ilyen szőke valaki (festetlen) sötétbarnából? Linkkel

Figyelt kérdés

Tetszik ez a haj, viszont félek, hogy nagyon tönkretenné a hajamat. Sötétbarna, egészséges, hosszú hajam van. Sosem volt még festve. Jó fodrásszal megoldható anélkül hogy az egész tönkremenjen?


[link]



2020. nov. 19. 13:57
A kérdező szavazást indított:
Megoldható minimális károsodással
Sokat kell majd vágni belőle
Teljesen tönkretenné a hajad
Egyéb, kifejtem
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akarod, valószínűleg úgyis megcsinálod, bárki bármit mond.

A szőkítés nagyon roncsolhatja a hajat. Ezzel gondolom tisztába vagy. De ha neked ahogy mondtad egészséges a hajad, akkor szerintem olyan nagy baj nem lehet. Max vissza kell majd vágni egy keveset, de azt amúgy is kéne.

2020. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó fodrásszal aki tényleg minőségi anyagokkal dolgozik meg lehet csinálni de valamennyit akkor is fog változni a hajad textúrája. Olyan fodrászt keress akinek vannak hasonló referenciái és ne rajtad akarjon kísérletezni.
2020. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem csinálnám. Ehhez a színhez, többször kell szőkíteni a hajat. Nem egyszer. Nekem a tűzpiros színt szőkítettük ki a hajamból, csak egyszeri alkalommal, és minőségi anyagot használt a fodrászom(otthagytam 23ezret)

Elhatároztam hogy megnövesztem a hajam, de addig képtelen vagyok míg a szőke részt teljesen le nem növesztem és vágatom, mert amennyit nő 3 hónap alatt, ammyit viccen kívül le is törik. Nekem hála az égnek nagyon gyorsan nő a hajam, szóval még fél év és növeszthetem, de bele se merek gondolni, ha többszór szőkotették volna ki mi lett volna. Megtanultam értékelni az eredeti hajszinem, és makd csak akkor fogok festetni ha őszülök.

Nem ítélkezem ennek ellenére senki felett, mert tudom, hogy milyen az amikor ki akarsz valamit próbálni. Én is olvasgattam gyakorin a kérdéseket a tűzpiros hajról, és senki se tudott lebeszélni.

2020. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A választ meg elfelejtettem leírni, ne haragudj. Lehetsz il,em szőke természetesen. Többszöri szőkítéssel. És attól függ mennyire bírja a hajad, hogy milyen erős/vastag vagy vékonyszálú, és milyen minőségű anyagokkal dolgozik a fodrászod
2020. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szőkítés után minden esetben visszatörik a haj. Az hogy milyen mértékben, azon múlik mennyire bírja a hajad a szőkítést.

De nem egyből fog letörni az egész hanem szépen lassan hetek, hónapok múlva azt veszed észre hogy egyre jobban törik vissza.

És mivel te sötét barnáról indulsz akármilyen kínéletesen is szőkíti ki a fodrász biztosan tönkre teszed vele a hajad.

2020. nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!