Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van kifejezetten haj illatosít...

Van kifejezetten haj illatosítására való szer?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne a dolog. Nem samponra, balzsamokra gondolok, hanem valami spray, vagy bármi. Indulás előtt a hajamra tenném/fújnám, és jó illata lenne.

Létezik ilyen, vagy csak a különböző hajápolókra lehet csak támaszkodni?

(Félreértés ne essék, nem büdös a hajam, csak szeretném, ha lenne egy kis illata)

Előre is köszönöm!!


2010. aug. 10. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, az egyik újságban pontos márkát is láttam,de drága volt.
2010. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha lenne ami csak illatosításra lenne jó, akkor nem vennék olyan sokan, mintha még tudna extra dolgokat is. Gondolom én. Szóval én ajánlom a Got2be-s cuccokat, pl a hajfényspray-jét, aminek sárgadinnye illata van. Nagyon szeretem!

Meg Wellaflex-es hajlakkom van még, őt is nagyon szeretem.

2010. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

a Got2be-s hajfényspray mennyibe kerül?:)

2010. aug. 10. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
a rossmanban van ilyen saját márka, valami Isana v. nem vagyok benne biztos, van ebből egy spray (átlátszó, rózsaszínes képpel, felirattal), ez ún. kiöblítés nélküli hajpakolás, gyümölcsös az illata és selymessé, fényessé teszi a hajat, 600-700 Ft körül van, nekem tetszik :)
2010. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a normális parfümömet szoktam a hajamra fújni, máshova nem is fújok belőle.
2010. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi a segítséget!!:)
2010. aug. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!