Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ki hogyan borotválkozik?

Lányok! Ki hogyan borotválkozik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fiú, szimplán az érdekelne ki hogyan borotválkozik...

Nincs semmien hátsó gondolatom, de sajnos nekem a lábam, a hónom alja és ott lenn is mindig pirosan kipattogzik és elég kellemetlen ez miatt...


Esetleg volt valakinek még ilyen? Tud ezen valami segíteni


2020. nov. 24. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Villanofenyes szőrtelenítő.
2020. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Jo kis langyos víz nem forró! Arra nekem erzekeny a borom es mar akkor bepirul. Szappan, borotvahab, vagy valami nagyon jó tusfurdo

Aztan borotva. Rossmanba vannak ezek az aloe veras, dinnyes es meg hasonloak. Nekem bevaltak. Egyebkent youtuben van fent Avram Latoscanak egy nagyon jo borotvalkozos videoja nezd meg csajszi😊

2020. nov. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én elektromos testborotvát használok,attól semmi irritáció nincs,igaz nem tükörsima a felület,de az nem zavar.
2020. nov. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. nov. 24. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is villanófényre (IPL) szavaszok, nem lesz tökéletesen szőrtelen, de ami marad azt szépen le tudom borotválni. Láb, hónalj, intim, mindenütt bevált.

Előtte borotválhattam én akárhogy, mindig kipattogott.

2020. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, elengedtem a problemat.
2020. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!