Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló termkéket...

Milyen hajápoló termkéket ajánlotok hajvilágosítás után?

Figyelt kérdés

A festett fekete hajam kezdem el jövőhéttől a fodrászommal fokozatosan világosítani.

Nagyon egeszseges hajam van és tudom, hogy utana sajnos nem így lesz ezért szeretnék mindent megtenni a töredezést csökkentése érdekében. Milyen termékcsaládot ajánlanátok? Kérastase? Redken? Vagy olcsóbb kategóriában is vannak hatásos termékek?



2020. nov. 25. 09:11
 1/3 A kérdező kommentje:
*termékeket
2020. nov. 25. 09:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ám olcsóbb ami jó. Nekem szokites után a Rossmannos inecto argán olajas sampon segített sokat, kondicionálóból szintén inectot használok de a kókuszosat, hajpakolast ha nem a házi olivaolaj+mézt teszem fel, akkor a herbal essences kókuszos hajpakolast használom, illetve hővédő tresemme szuper de a tony&guy tropical oil is jó.
2020. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Kérastase nagyon bevált, pedig én már próbáltam drogériás dolgokat és pro termékeket is rendesen. A Redken-t mondjuk még pont nem próbáltam. Világosításra még az Olaplex 3-as kezelést szokták ajánlani, ez egy kötés erősítő. Na annak tényleg borsos az ára, de nagyon kevés kell belőle.
2020. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!