Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van bevált napozási tipped? A...

Van bevált napozási tipped? A cél a minél gyorsabb és eredményesebb napozás.

Figyelt kérdés
Szeretnék gyorsan barnulni. Ti hogy szoktatok?
2010. aug. 11. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne :/ én baromi nehezen barnulok le. ha egész nyáron kint vagyok akkor lesz aug végére egy kis színem.. ennyi:(
2010. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem van 1 nagyon jó. ki kell feküdni és barnit :D ilyen hülyeséget. kifekszel pocsolod magad vizzel és annyi.
2010. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasta valahol ha eszel répát segít a barnulásban :)
2010. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél barnítós napsprayt.Amiben carotin,vagy dió-kivonat van.Ezek nem sárgítanak be,és nem csak színezik a bőrt,hanem belül a pigmenteknek is segítenek a barnulásban.Vízállót vegyél.Strandokon vannak jók,nem csak a drágák.Mellette locsáld magad napozás közben,és sajna dél körül kell kifeküdni hozzá...Amég nem lesz egy kis színed magasabb faktorszámú napvédőt használj,utána már nem fontos.És van a DM-ben kapható krém,Zlaja,vagy Ziaja,barna-kék dobozos,tégelyes,kb. 6-700,-,kakaóvajkrém,light,ez segít a színépítésben,és nagyon hatásos.Főleg a többi leírttal együtt.Tapasztalat...
2010. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy mindig vizes legyél.De vigyázz, mert így könnyen le is éghetsz.Más tanácsot sajnos nem tudok adni, mert én nagyon gyorsan barnulok.Most is olyan vagyok, mint egy csoki, és ezt még feltűnőbbé teszi a szőke hajam.:)
2010. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sárgadinnye. ha napozás közbe /előtte sárgadinnyét eszel gyorsabban barnulsz:D
2010. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Remélem segítenek.
2010. aug. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!