Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lush Caca Rouge henna tapaszta...

Lush Caca Rouge henna tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Derékig érő dús és erős szálú hajam van. Elég egy táblával, vagy érdemesebb lenne két táblát vennem? (Ha ez valamennyire kiinduló pont olyan 5-6 doboz hajfesték kéne a teljes hajam befestésére.) Illetve eredetileg hasonlóan rézvörös a hajam, azonban kb. fél éve volt utoljára egy része szőkítve, illetve türkiz színű színezővel festve. Ennyi idő után már ráfesthetek a festés miatt is?

2020. nov. 30. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után ráfesthetsz simán.

Ugyanilyen hajam van, mint neked, és elsőre nekem egy fél tábla bőven elég volt a hajamra, szóval az egy az biztosan elég lesz.

Elsőre nagyon intenzív lesz majd a színe, ne ijedj meg! Pár nap után "lenyugszik", és átmegy gyönyörű vörösbe, én nagyon szerettem, míg ezzel volt festve a hajam, rengetegen dicsérték. :)

2020. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uhhh, köszi a választ.

Igazából kb fél órája fejeztem be a felkenését a hennának. Nem tudom neked hogyan volt elég fél tábla, ha hasonló a hajad. Nekem egy kis felesleggel kellett másfél tábla

2020. dec. 5. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy milyenre kevered, én nagyon folyósan szeretem, mert kevésbé szárad úgy ki.

Illetve eleve vizes hajra kenem fel, mert úgy könnyebb eloszlatni, szerintem emiatt. :)

2020. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, én olyan puding-sűrűbb joghurt állagúra készítettem, illetve majdnem teljesen száraz hajra kentem fel. Nem szeretem nedvesen festeni a hajam. Meg mondjuk tényleg rengeteg hajam, Lushban eleve úgy ajánlotta az egyik kedves eladó, aki maga is hennázik, hogy inkább javasol másfél táblával. De összességében eddig nagyon tetszik az eredmény, eléggé hasonlít is az eredeti hajszínemhez^^
2020. dec. 6. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!