Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező (Palette Color...

A hajszínező (Palette Color Shampoo) nektek mennyi idő alatt kopott ki teljesen a hajatokból? Nektek is nagyon sötétre fogta be?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 19:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem augusztus 29-én lett be festve a hajam a 6-os vilàgosbarna palette color shampoo-val, december 5-én voltam fodràsznàl és azt mondta, hogy bőven van benne még a színezőből a hajamban :D

Egyébként teljesen az eredeti hajszínemre lett kenve ami egy sötétszőke hajszín.

Most így karácsony előtt kedvet kaptam újból színezni és múlt héten le akciózva megvettem a loreal casting creme gloss hajszínkrémet (600-as árnyalat) nagyon kíváncsi leszek az eredményre, illetve a tartóssàgra.

22/L

2020. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11-es: castingból a 600-as árnyalatot sokszor használtam és mindig olyan lett mint a dobozon, viszont nekem mindig hamar kikopott.
2020. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Az nem túl jó hír :(

Érdemes sötétebb színnel próbàlkozni esetleg, hátha nem kopik annyira?

2020. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez a haj állapotától is függ mennyire tartós.
2020. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es!

Azóta is érdekel, bevált a L'oreal? 😊

ápr. 10. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!