Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon korpás fejbőr, akármit...

Nagyon korpás fejbőr, akármit használok rá nem oldja meg, miért? többi lent.

Figyelt kérdés

Nem magán a hajamon látszódik, hanem a fejbőrömön rárakódva, hámló kemény réteg, amit lekaparva korpaként távozik, ha megmosom akármilyen korpásodás elleni samponnal akkor miután megszáradt ugyan úgy korpásodik.

mit tudnék tenni ellene? házi praktikák se segítenek, almaecetes víz, stb..



2020. dec. 4. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nizoral-t próbáltad? Nem olcsó és csak gyógyszertárban van, de nekem az jött be.
2020. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy "csak" korpa és nem pikkelysömör? Orvosnál voltál már emiatt?
2020. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemvoltam vele orvosnál, nem tudom mibe különbözhet a kettő.
2020. dec. 4. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 Javaslom akkor, hogy menj el bőrgyógyászhoz. Ártani nem fog.
2020. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tuti hogy korpa, de csakis akkor pár csepp teafa olaj a samponodba is segít. De mielőtt orvossal nem beszéltél ne kezdj bele semmibe! :) Nekem működött, remélem neked is csak ennyi a baj.
2020. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy sheborreás a fejbőröd? Arra a Vichynek vannak jó samponjai, csak elég drágák. 4000Ft körül mennek, nekem is ilyen volt a fejbőröm és csak ez az egy hozott látványos javulást
2020. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked valószínűleg dermatitised van.Menj el bőrgyógyászhoz ő ír fel majd egy krémet amit kikevernek neked a gyógyszertárban.3 hónapon belül jó ha elhasználod.
2020. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinalj kb heti 2szer fejbor radirozast😝az nagyon szuper
2021. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!