Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne ilyet hajat...

Hogyan lehetne ilyet hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Ez lenne a cél: [link]


A "gond" a tetejével van, nekem ugyanis úgymond tüsi hajam van. Normál esetben felül kb. 2 centisre szoktuk itthon lenyírni, oldalt egy kis fade-del. De meg szeretném úgy csinálni ahogy a képen van, hogy így "lefésülve" legyen, és akkor kicsit hosszabbra meg lehetne hagyni mint 2 centi.


Megnéztem sok videót az ún. crop haircut-ról, az hasonlít erre, de az a baj hogy egy olyat sem találtam ami valami praktikát mutatna a haj lefésülésére, vagy nem tudom mi lenne a helyes kifejezés.


Ötletek?



2020. dec. 4. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg hajlakk vagy zselé segíthet szerintem, fújsz/raksz kicsit a hajadra és lefele fésülöd. Persze nem annyit, hogy az a tipikus zselézett hatása legyen, csak annyit, hogy tartsa.

Vagy esetleh megpróbálhatod így szárítani már eleve, mosás után szárítsd meg, miközben folyamatosan lefele fésülöd szerintem az is segítene.

2020. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek a srácnak kb milyen hosszú lehet felül?
2020. dec. 4. 10:16
 3/4 Sjsjyj ***** válasza:
Kérdezd meg tole
2020. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy videóból van kivágva, ha nem látnád... istenem
2020. dec. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!