Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem válik be a kérastase...

Miért nem válik be a kérastase a hajamra, amire már több mint 60 ezret elköltöttem?

Figyelt kérdés
Két teljes szettet vettem, a hajnövesztő sampon, balzsam, hajmaszk és a nutrition sampon, balmzsam, hajmaszk háramsát,ezenkívül még egy hővédő sprayt rakoncátlan hajra és az elixír ultimate hajolajat. Felváltva hazsnálom a két terméket, mert egyik elvileg erősít, hogy ne törjön el a haj, másik meg száraz hajra tápláló. Pontosan betartom az adagolást, hatóidőt, jön a sampon, balzsam, hajmaszk, mert heti egyszer mosok hajat, utána törülközőszáraz hajra a hővédő spray, majd szárítom moistureize philips ionos hajszárítóval, ami már eleve szebbé kéne tennie a hajam mert még kíméli is a szárítás során, plusz a végén hajolaj egy kevés. ennek ellenére az eredmény a csontszáraz, gubancos haj és most egy csomó fehér pöttyös törött hajvég, amiből sokat kellett vágni. Tudom hogy mindenki dícséri ezt a márkát, fodrásszalonok vannak ezzel a márkával, én is belefektettem egy csomó pénzt, több mint 60 ezer ft-ot és hagytam neki rengeteg időt, mert úgy voltam vele, hogy ha már fodrásszalonok épülnek rá, nem lehet oylan rossz csak hatnia kell és nem szabad feladni, talán fél év múlva látszik majd a hatása ha a hajam hozzászokott. De úgy néz ki, hogy nem hat. a hajam mintha sokkal rosszabb állapotba lenne, mint amikor csak sima headnadshoulders 2in1-el mostam és semmi más. Nem festetem a hajam, nem hajvasalózom. Nem jön az a puha, tükörsima, ragyogó haj, ahol a szálak szinte kicsúsznának a kezeim közül a végek pedig puhák és sötétek lennének. a végek is csontszárazak, pedig már vágtam belőlük. Ami furcsa, hogy a hajam két nap múlva jobb állapotban van mint az első egy-két napon és nem tudom hogy miért, mert bezsírosodik vagy meg ekkor hatna a cucc és a száraz végeken ez már nem segít csak az egészséget hajat őrzi meg?

2020. dec. 5. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán az a baja hogy minden szart rákensz

Belülről táplálod? Egészséges életmód vitaminok?

2020. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, vitamint is szedek, hair cliniket. Nem kenek rá minden szart, így vagy a kérastase útmutatóban is, hogy először sampon, aztán balzsam, utána hajmaszk, aztán törülközés után befújni hővédő spravel és szárítás, végül hajolaj. Ez így egy teljes rutin.
2020. dec. 6. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem feltétenül adnék azok véleményére akik eladják. Nem úgy értem hogy nem jó szakemberek hanem úgy, hogy nekik az áll érdekükben hogy eladják a terméket. Ezért akkor is dicsérni fogják ha fogalmuk sincs róla hogy hat vagy sem. Örülnek hogy egy rakás pénzt otthagysz.

Most megnéztem az említett hajnövesztő maszkot konkrétan és nem láttam benne olajat ami segítene a hajad növekedésében. Szerintem ennél van olcsóbban is jó. Hajnövekedésre ajánlom még az olajos pakolást pl kókusz vagy ricinus olajjal. Fillérekből megvan.

Szerintem is túl sok a hajnak ha egymás után kensz rá balzsamot és pakolást. Van egy olyan érzésem hogy csak azért írják így higy megvedd atermékeket. Ez olyan mint amikor a veboldalakon azt írják hogy a sampon után haszn@ld a hozzá tartozó balzsamot. Nem szabad bedőlni a marketing fogásoknak. Én amúgyis ritkán balzsamozok. Nem azt mondom hogy ne tedd, csak felesleges ennyi mindet egyszerre. Ha pedig nem válik be egy termék ne félj lecserélni.

2020. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!