Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen száraz a bőröm,...

Rettenetesen száraz a bőröm, milyen hidratálót kellene használnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel rengeteg akné van az arcomon, ezért a bőrgyógyász gyógyszeres kezelést ajánlott (Roaccutan). A gyógyszer rettenetesen szárítja a bőröm, illetve a számát is, ez mellékhatás. A számra carmexet használok, az arcomra idáig (mivel a gyógyszer előtt is száraz volt a bőröm) solanie márkától a bársony hidratáló krémet használtam, viszont úgy érzem, hogy ez nem elég. Tudnátok esetleg valamilyen terméket ajánlani, ami jobban hidratál? Ha a carmex helyett is tudtok valami jobbat, azt is szívesen olvasom!☺️

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 6. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Szájra Burt's Bees ajakápolók.

Bőrre esteleg babaolaj a fürdővízbe?

2020. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
71%
Én Clinique-től a moisture surge-öt használom, úgyszintén zsíros pattanásos bőrtípusom van. A krém kiválóan bevált, mivel nem zsírosít, de nagyon jól hidratál, csak ajánlani tudom.
2020. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
La Roche porsay vagy bioderma termék.
2020. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
La roche posay bauer B5 krémje.
2020. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A Carmex valójában szárít, személy szerint szeretem, mert csípi a számat, és kicsit nagyobb lesz tőle, de hidratáláshoz keress mást. Pattanásos bőrre ajánlom a Cerave hidratálókrémet száraz bőrre, semmi rossz anyag nincs benne, megéri a hype, és még mellé a pattanásos, zsíros bőrre való SA arctisztítót. Ár-érték arányban a Cerave tökéletes.
2020. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet, örülj hogy száraz és nem fénylik, inkább irány a szolárium hogy még jobb legyen.
2020. dec. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem maradj csöndben.
2020. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább nem maradok, mert a kérdező túlzásba esik
2020. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy eddig is csöndben voltam csak leírtam a választ.
2020. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7: de amikor ezt írtad már te voltál az utolsó.
2020. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!