Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen hajszín tetszik?

Kinek milyen hajszín tetszik?

Figyelt kérdés
Milyen színű a hajad,és milyen színű tetszene helyette?
2020. dec. 8. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Sötét kávébarna, de szívem szerint platinát vagy vöröset szeretnék. Esetleg kéket.



A vörös az nagyon vörhenyesnek mutatná az arcomat... a többi meg roncsol.

2020. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vörösesbarna most.

Teljesen vörös jó lenne, világosabb vöröst szeretnek. De hennaval ezt nehéz elérni.

2020. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az az igazi rókavörös hajszínem van

De szívesen kipróbálnék valami extrém szint. Pl smaragd vagy enyv zöldet, lilát vagy türkizt.

Esetleg feketét bár ahhoz nagyon hóka vagyok.

2020. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem platinaszőke van, és ez is a kedvencem. (Az eredeti egyébként szőke, viszonylag világos, tövénél kicsit sötétebb,) de a mostani színt semmire nem cserélném.
2020. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eredetileg világos szőke, de a vörös a kedvencem - az az igazi, természetes réz/rókavörös -, ilyenre is van festve. Mivel világos a hajam, így a henna pont ilyen színre fogja be, tehát roncsolás nélkül kapom meg az álomszínemet, ami azért nem rossz szerintem. :)
2020. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vörösesbarna, nagyon szeretem, de lehetne kicsit vörösebb
2020. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
eredetileg tejfölszőke vagyok, most vöröses lilás (hideg tónus, néha barnának, néha lilásnak tűnik, a napfényben enyhén vöröses) és imádom.
2020. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sötétbarna az eredeti, szőkésbarnának vagy meleg árnyalatú világosbarnának örülnék a legjobban.
2020. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan konyak színű, világosabb barna. Olyan tejfölszőkét, félhosszút szeretnék menő izmokkal, mint amilyen a The Calling-os énekes srácnak van/volt (plusz ilyen menő, kigyúrt hangot).
2021. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az ősz
2021. okt. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!