Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30as nő mit kenjen az arcára?

30as nő mit kenjen az arcára?

Figyelt kérdés

30as vagyok, az utóbbi pár évben sokat öregedtem - sajnos. Szerintem a stressz miatt. Soha semmilyen krémet nem használtam, nem sminkeltem magam. Sajnos keveset szoktam inni, a bőröm ennek ellenére zsíros.


A kérdésem az, hogy mit tehetnék a bőrömmel, esetleg mit kenjek rá, hogy kicsit felfrissüljön, megfiatalodjon? 30as, 40es nők: ti mit kentek az arcotokra? Valamilyen krémet, esetleg zöldség pakolást?


Köszönöm, ha válaszoltok! :)



2020. dec. 8. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia

Én idén töltöm be a 30at. Kb egy hónapja próbálgatok egy retinal szérumot ami nekem tetszik. Itt olvashatsz róla, mit tud (elvileg). [link]

Illetve egy fényvédő krémet választottam nappalra, mert nagyon meggyőzőtt amit az uv a és b sugárzás hatásairól olvastam.

Ahhoz képest, hogy soha semmit nem kentem az arcomra ez nekem nagyon nagy változás volt. A retinalt nem is tudom olyan rendszeresen használni mint kellene.

A linkelt oldalon sok hasznos tanácsot írnak le, olvasgasd, hátha találsz valami szimpit.

Remélem segítettem. :)

2020. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is a retinal + fényvédő kombót ajánlom. Esetleg még c vitaminos szérumot se árt beiktatni. És a vízbevitelt is próbáld meg növelni, nagyon fontos, ha belül dehidratált vagy az arcbőröd is szottyadtabb lesz
2020. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
^Mármint a Geek&Gorgeous retinal termékére gondoltam, most nézem hogy nem a konkrét terméket linkelte az első. De amúgy igen a skinsmarton nagyon sok hasznos írás van ezzel kapcsolatban😊
2020. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Szia, szerintem eloszor a tudatos borapolas alapjaival ismerkedj meg. A skinsmart oldalán sok hasznos információ van, illetve YouTubeon is rengeteg tényleges szakember van, aki segít az alapokban (Cassandra Bankson, Hyran pl. mind ismert csatornak), hogy helyes termékeket vegyél, és helyes rutint tudj kialakitani a sajat borodre. Elsőre érdemes szakemberhez menni, kozmetikushoz pl. akivel kozosen ossze tudjátok rakni a neked való rutint, amit aztán hasznalhatsz nyugodtan, mert annak hogy veszel pár krémet aztan felkened, aztan lehet nem is jó, lehet csak kart okoz pont a te borodnek, semmi értelme. Csak a pénzt koltod vele rossz irányba.

Érdemes eloszor a helyes arctisztitassal kezdeni, aztan tonizalas, aztan a borodre való szerumok a céljaidnak megfelelően (anti aging, foltok, akármi is legyen), majd ezt lezarni a hidratalassal (zsíros bőrnel is elengedhetetlen) és fényvedelemmel (ami allandoan kotelezo, nem csak napfényben). Röviden ennyi igazabol :)

2020. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😃
2020. dec. 9. 15:08
 6/8 A kérdező kommentje:
A 3ast és a 4est miért szavaztátok le?
2020. dec. 11. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak itt gyakorin ilyen leszavazgató szellemek, mindenkit lehúznak de ők maguk nem fűznek hozzá semmit, már más kérdésnél is feltűnt. Itt is lehúzott valaki minden választ pedig senki nem írt hülyeséget lol de hát egészségére
2020. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En ebben a rovatban már megfigyeltem, hogyha nem olyan jellegű választ adsz, hogy 'hát, én nem kenek semmit sehova, van egy testapolom a Tescobol, aztan kesz. Tok felesleges úri huncutsag az ilyesmi, nem múlik rajta semmi', akkor leszavaznak :D. Pedig soha nem írok, javasolok olyan termékeket, amik elérhetetlen lennének egy átlagos fizetésből. Ha azt írnám, hogy kizárólag Tatcha-t (20-30 ezernél kezdődő luxusmarka) kenj magadra, és hulye aki nem így tesz, akkor még meg is értenem :D.
2020. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!