Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én ilyen izzadós fajta vagyok...

Én ilyen izzadós fajta vagyok és ugye igy nyáron pólóba látszik hogy izzadok kivéve fehérbe de a pólóim nagy része olyan hogy átlátszik. Nem tudtok esetleg vmit ez ellen? Amugy 15 eff : D

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 09:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem tudom igaz-e , de azt hallottam ha nagy melegben nem hideg, hanem átlag hőmérsékletű folyadékot iszol, akkor kevésbé izzadsz.
2010. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Solutio antisudorica! Csodákat művel, gyógyszertárban kaphato 400ft alatt van. Vattapamacsra teszel egy kicsit este és átdörzsölöd vele a hónaljad. Egyeseknek nagyon kiszáírtja, nekem egyáltalán nem szárította! De emelett még hátránya h csíp..de ez csak az elso 10percben. Naponta 1* kell , fürdés után áttörölni és nekem már másnapra teljesen száraz volt a hónaljam! Egyébként többszöri használat után a csípés is megszűnik. De egyébként én az a fajta vagyok aki nem kicsit nem nagyon hanem nagyon nagyon izzadtam, és mostmár tényleg semmi. Szerintem próbáld ki!:)
2010. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, egyébként ha borotválod ( azért feltételezem mert sárocik is szokták ) akkor jobb, ha nem borotválás után törlöd vele át, mert az eszméeltlenül csípne:D Tehát ha este leborotválod akkor inkább reggel töröld át:)
2010. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én se merek ujjas pólót felvenni mert rögtön meglátszik egy kis folt szörnyű:s
2010. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a gyógyszertáras válaszolónak: ezt csak hónaljra lehet használni? mert én nem ott izzadok, hanem a homlokomnál :S
2010. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én vagyok a gyógyszertáras válaszolo:) hát nekemis izzad a homlokom de oda én nem próbáltam, egyébként ha nem tul érzékeny a bőröd éws nem megy a szemedbe és nem teszel sokat szerintem kirpobálhatod. de általában, lábra, hajlatokba, tenyérre szokták.
2010. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
homlokosnak üzenem hogy ha fel higítod pici vízzel akkor sztem használhatod csak mivel eléggé kiszáríthatja a homlokod ezért testápolóval kenegesd :)
2010. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és a hátamra? én bármitől izzadok, szinte mindenhol. fej, arc, hát, mellkhas, hátsó... elég gáz így ez a dolog...
2010. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem ez a s.a. nem jött be :S ugyanúgy izzadtam és még folyton viszketett is a hónaljam. nekem a vichy kék kupakos erős izzadásra való dezodorja vált be
2010. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Frezyderm folyékony hintőpor. Nekem már semmilyen dezodor nem használt, most -lekopogom- úgy tűnik ez beválik :)
2010. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!