Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas, széles, rusnya homlokú...

Magas, széles, rusnya homlokú lány vagyok. Nagyon kéne frufru, hogy kitakarjam. De annyira félek, hogy macerás, zsírosodik, hullamos hajamon összevissza áll... Szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Mi lenne ha nem frufrut csináltatnál, hanem oldalt választanád el a hajad és hagynád hogy takarja a homlokod? Ha a füled mögé tűröd az oldalt elválasztott hajad, végigsimul a homlokodon.
2020. dec. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lena7 ***** válasza:
100%

Azért fogalmazhattál volna finomabban is.


A frufru viszont nem áll jól mindenkinek.

(Nem mind1, hogy milyen)

A fejformádhoz illőt válasz.

Szerintem kérd ki a fodrászod véleményét róla, ő biztos jobban tudna neked segíteni.

2020. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem áll jól mindenkinek, szóval óvatosan a teljes fufruval. Először valami hosszú fokozatos fufrut vágass bele előre, valami ilyesmit [link] [link] [link] ezt könnyebb lenöveszteni/eltüntetni ha nem tetszik, és ha végül teljes frufrut akarsz azt is tud belőle csinálni a fodrász, a teljes frufru viszont baromi sok idő mire lenő normálisan
2020. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hullámos a hajam, hullámos a frufrum is. Szerintem így is jól néz ki, vagyis nekem (szerintem) jól áll.

Valóban gyorsabban zsírosodik mint a haj többi része, de kb 5 perc megmosni csak a frufrut. Kicsit bevizezed, egész pici sampon, kiöblíted aztán megszárítod.

Az viszont tény, hogy nem minden arcformához áll jól. A fejed hátuljáról hozz előre egy kis hajad és csatold oda a fejed tetejéhez, így meg tudod nézni hogyan állna.

2020. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!