Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne zsírosodjo...

Mit tegyek, hogy ne zsírosodjon ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 hónapja elviselhetetlenül zsírosodik a hajam, amit egy enyhe szag is kísér. Mindig is két naponta mostam, mert nem bírt ki 3 napot, viszont már kettőt sem. Próbáltam kitolni a hajmosást, de semmit sem segített, mint ahogy a rengeteg sampon sem, amiket eddig megvettem a problémám miatt. Mostanra teljesen elkeseredtem és minden napom arról szól, hogy a hajam éppeni állapotát vizsgálom...
2020. dec. 13. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Zsírosodhat attól is ha sokat fogdosod, fésülgeted.

A szag fura, lehet, hogy valami gomba okozza. Érdemes lenne elmenned vele bőrgyógyászhoz. Vagy hajgyógyászatra.

2020. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 GyBlanka54 ***** válasza:
Próbáld ki a Nizoral sampont, vagy head and shoulders-t, vagy teafaolajat,mert lehet gomba elszaporodott, a teafaolaj elpusztítja a gombákat.
2020. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A teafa sampont én is ajánlom. Esetleg vehetsz teafaolajat és azt belecseppentheted a sampon a. Pár csepp elég. Ha nem ismerné akkor csak leírom pár szóban, hogy a teafa olaj jó gombaölő és fertőtlenítő, nem véletlenül van benne ennyi termékben. Pl ha demodex atka elszaporodása is okozhat ilyet fejbőrön és arcon is (tudom szarul hangzik, de mindenkin van egy kevés), arra kifelyezetten jó. Mivel illóolaj ezért kevés kell belőle. Nem állítom higy ilyen bajod van, de nem telik sokba megpróbálkozni ezzel.

Bőrgyógyászhoz is mehetsz, ő tudná biztosan megmondani csak kétlem hogy az ingyenesnél pár hónapon belül sorra kerülsz.

Szárazsampont próbáltad már? Azzal talán 1 nappal kitudnád tolni a hajmosást.

Végül még egy tanács. Ha zsírosan eszel akkor vegyél vissza belőle, mert az étkezés is befolyásolja a hajad állapotát.

2020. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Borotváld le.
2020. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kivéve az utolsó kommentelőnek, aki egy vérbeli seggfej!
2020. dec. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!