Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nyugtassatok meg,...

Lányok nyugtassatok meg, nektek hány hajszál jön ki hajmosás után fésülködéskor?

Figyelt kérdés

Én naponta 10-20 hajszálat fésülök ki, hajmosás közben 2-3 jön ki, de utána fésülködéskor nagyon sok, nem értem:( 4 napja mosott hajon nagyjából olyan 80 hajszálat kifésülök.

Megszámolnátok vagy képen elküldenétek nektek mennyi hogy kicsit megnyugodjak?:s



2020. dec. 14. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
(Pedig szedek hajvitamint):c
2020. dec. 14. 08:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 100 szál egészséges. Hajmosásnál amúgy is több jön ki, mindenkinek. Nem hiszem hogy kéne aggódnod. De a biztonság kedvéért nézethetsz teljes labort nincs e vitaminhiány. Ha hosszú, nehéz a haj attól is hullhat. De ne stresszelj rá mert annál jobban fog hullani. Pl nekem is hajmosás után, mikor fésülöm sokkal több jön ki mint bármikor, de annyi hogy göndör a hajam így csak hajmosás után tudom fésülni, és ezért jöhet ki nekem lehet több mint aminek kellene, 5 naponta szoktam mosni.
2020. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos durva hajhulláson vagyok túl, már mindent néztek nálam, napi 200 szál volt amit kifésültem.

Szerencsére annak vége, csak most be vagyok kattanva, hogy mennyi a normális? Régen ennyi volt vagy még ez mindig hullás?

Anyumnak napi 100 jön átlagban és ritkul a haja, tudom azt írják, de az sok.

2020. dec. 14. 09:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha elmondanátok nektek mennyi akkor nagyon megnyugtatnátok:s
2020. dec. 14. 09:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Nekem is sok hullik, nekem is ritkul (25vagyok) de nálam hormonzavar van. Sok hullik de csak hajmosásnál. De ez normális, csak az nem, hogy nem minden nő vissza ami kipergett. De mondom, nekem hormonzavarom van. És amiatt. :( elkeserítő tudom, de van sok sok ismerősöm, több haja hullik ki mint nekem és sokkal dúsabb a haja mint az enyém. Ne stresszelj, nyugodj meg. Megnyugtatásképp nézess vérképet+TSH mellé.
2020. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, nekem kb 80 jön ki egy napi fésülködésnél. Nyugodj meg, különben a stressztől fog hullani.
2020. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás előtt egy maréknyi, a kádból össze szedek megint annyit, utána fésülködéskor meg vagy kétszer annyi. Napi fésülködéskor is kihullik vagy 10-20 szál és a mosógépben is ott van a gombolyag a ruhákról meg a zokninkkal is mindig össze szedjük a földről. Meg se tudnám saccolni.
2020. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De van hajatok? Mármint szép dús? Nem látszik meg rajta?:)
2020. dec. 15. 08:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem látszik meg rajta, néha olyan dús a hajam, hogy már zavaró :D

6os vagyok.

2020. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) most ez jót tett. Rendesek vagytok<3
2020. dec. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!