Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vált be a hajnövekedé...

Kinek mi vált be a hajnövekedés serkentésére?

Figyelt kérdés

Nézegettem ricinusolajat, ez a legszimpatikusabb:


[link]


Bevált valakinek? Bármi másra is nyitott vagyok.


2020. dec. 16. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem eddig semmi nem vált be, pedig már egy fél patikát a hajamra kentem az évek alatt.
2020. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fejmasszírozót érdemes használni pl napi 15-30 p ig. Serkenti a vérkeringést és picit gyorsabban fog nőni a haj, viszont hamarabb zsíros lesz. Ezen kívül egészséges életmód!
2020. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra igyekszek átállni, csak az elmúlt három évben nagyon sok problémám volt a tápálkozással, ami miatt a hajam is meggyengyült jelentősen. Sajnos tincseket vesztettem el fésülés közben. Táplálkozás terén mit ajánlotok, hogyan igyekezzek? Sok gyümölcsöt, zöldséget, tejterméket, kevesebb húst (nem bírja a gyomrom) fogyasztok. Nagyon hálás vagyok a segitségért! :)
2020. dec. 16. 18:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Zabpelyhet (nem müzlit, rendeset) rizst, puffasztott rizst is fogyasztok.
2020. dec. 16. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kevés húst eszel akkor figyelj, hogy a fehérjebeviteled azért meglegyen: pl tojásból, hüvelyesekből.

És magvakat is fogyassz, azokban nagyon jó zsírok vannak!

+ 2-3 l víz

És hordj sapkát a hidegben

2020. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kallos multivitaminos sampon es balzsam
2020. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dm Mivolis hajvitamin
2020. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!