Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Télen szoláriummal vagy...

Télen szoláriummal vagy barnítókrémmel érdemes barnulni?

Figyelt kérdés

Sajnos nyáron nem nagyon jutottam vízpartra stb.

Viszonylag fehér maradt a bőröm.


Mit érdemes ilyenkor decemberben csinálni?



2020. dec. 20. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Én bekenem magam önbarnítóval, elmegYek szoliba hetente vagy ket hetente 1-2 alkalommal es kesz, a kettőt egyutt hasznalom
2020. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Személyes véleményem az, hogy ilyenkor irtó nevetséges, ha valaki barnítókrémet használ vagy szoliba jár. Minek? Mindenki veszít a nyári színéből, és így teljesen természetellenes színed lesz, ha az általad felsoroltakkal élsz. Teljesen felesleges mind a szoli, mind az önbarnítókrém. De ha nevetség tárgyává szeretnél válni, aki nem képes az évszaknak megfelelően élni, akkor hajrá. Egyébként feltűnési viszketegségben is szenvedsz?


Inkább szedjél 2000 NE D-vitamint és egyél olyan ételeket, amikben D-vitamin található. Ezekkel sokkal többet érsz, minthogy most számodra a külső megjelenésed legyen a fontos, hogy nem vagy barna. Senki se olyan barna, mint nyáron.

2020. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki, maga döntse el szerintem, hogy mennyire szeretne barna lenni avagy sem, ennek semmi köze a feltünési viszketeséghez, viszont az okoskodásofnak igenis van
2020. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!


Olyan szinten vagyok fehér, hogy világítok a sötétben.

Majd én eldöntöm mit akarok.

Ha nem tudsz értelmeset válaszolni, nem kell hogy írjál.

2020. dec. 20. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Kedves Kérdező.

Mindenki világít télen. Én meg fehérbőrű vagyok, és akkor mi van? Akkor egyél sok karotin tartalmú ételeket is pluszba, pl. sárga répa.

Csupán a saját véleményemet írtam le ezzel kapcsolatban, hogy mind a kettőt feleslegesnek tartom, hisz tudod létezik véleménynyilvánítási szabadság.


Akkor írd le, hogy mi értelmét látod annak, hogy télen, mikor mindenki fehér, barna legyél, károsítsd a bőrödet ilyenekkel? A szoli minden csak nem egészséges, sőt mesterséges. Az önbarnító meg minősíthetetlen.

2020. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. SZEVASZ!!!!
2020. dec. 20. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Ez eredeti bolond 😂😂😂
2020. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Napi fél óra szolárium, élvezem ahogy körberagyognak a csövek. Már nekivetkőzni is imádok.
2021. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!