Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szorszalak nonek az allamon...

Szorszalak nonek az allamon es a nyakamon, csipesszel szedem ki altalaban, van valaki aki veglegesen eltavolittatta valamilyen lezeres modszerrel?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ma szedtem ki x)

Ezt is ugyanúgy csináljak lézerrel.

Egyik ismerősöm is megcsináltatta, de azt mondta, hogy nagyon fájt, és hogy nem ajánlja senkinek :S Ráadásul többször is elviselni.. Háát.. :S Inkább a gyanta szerintem.

2008. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En azert hasznalok csipeszt mert nem egyszerre nonek ki,a gyanta pedig nem huzza ki csak ha elegge "megnovesztem" oket,az meg mar eleg ronda lenne,mert eleg sok van sajnos.
2008. dec. 1. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

csipesszel szedem én is..

viszont a gyanta az olyan nagyon kicsiket is lehet kiszedi, amik csak később lesznek láthatóbbak..

de most így leírva nem nagyon tudom, h ez most jó-e vagy rossz xd amúgy bocsi, h ezt kérdezem, tudom bunkóság. de hány éves vagy? mert én már 15 évesen emiatt szívok.. -.-

2008. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban kapható erre a KALÓ végleges szőrtelenítő!
2008. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lézeres technokával és villanófénnyel egyaránt el lehet távolítani.A lézeres előnye,hogy végleges,de drágább.A villanófényes olcsóbb,de nem mindig annyira hatásos,és elképzelhető,hogy néhány év múlva visszanő.Mindegyiket több alkalommal meg kell csinálni,hogy megfelelő legyen az eredmény.
2008. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!