Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gond lehet abból,ha gyakran...

Gond lehet abból,ha gyakran van göndörítve olyannak a haja akinek nagyon hullik?

Figyelt kérdés

Most kaptam vagyis majd karikor kapom meg a hajgöndörítőt,viszont úgy tervezem,hogy heti 3szor vagy 2szer szeretném göndöríteni a hajam,amiből egyenes soha nem lesz úgy sem,és azért talán jobb mint a vasaló. De elvékonyodott a hajam,meg amúgy is mindig sok hullott,viszont gyorsan nő cserébe meg sűrűségre sem kevés. De nem tudom,ez mennyire lesz jó,mert ártani nem szeretnék,fél év után újra festve lesz,mert nekem így kevésbé száraz.

Remélem tapasztalatot vagy alapból valami hasznosat tud valaki írni,nagyon megköszönném,mert egyszer már elcsesztem a hajam mikor ombre volt,azóta próbálok vigyázni😬


2020. dec. 22. 16:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!