Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karácsonyra mindenki megfürdik...

Karácsonyra mindenki megfürdik? Az is aki amugy 4-6 hetente szokott vagy van aki most sem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Fuuujj, és te a gyógyfürdőben akarod leáztatni magadról a több hónapos mocskot??? 😳🤢🤮 Remélem, ez csak kamu/trollkérdés, különben többet nem merek fürdőbe menni.
2020. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
mert nem szeretek itthon furdeni heti 1 gyogyfurdo egesz nap benn es meg lenne oldva. de ugye most akadalyoztatas van.az oltasra mar feliratkoztam hogy mehessek ha nyit. van ervenyes berletem amit most nem tudok hasznalni.de ugye januarbanha feloldjak a korlatozast es oltasi konyvvellehet majd menni az legkorabban februarban lesz
2020. dec. 25. 10:21
 13/14 anonim válasza:
71%
De ember, ezt nem értem. Miaz hogy "nem szeretek itthon fürdeni"? Ilyen nincs. Hát olyan fertőzést fogsz egyszer így elkapni hogy elszáradsz baszki én max 2 napig bírom ki fürdés nélkül, ráadásul karácsony napján mégjobban megfürdök, mert nagy ünnep. Nem értem hogy tudnak így élni az ilyen emberek
2020. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem. Azon fognak fertőzést kapni, akik vele egy medencében fürdenek, 13-as!


Megfürdök minden másnap. Húsvét és karácsony másnapján... :D

2021. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!