Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehetek modell...

Szerintetek lehetek modell úgy hogyha ,,csőr’’ orrom van?

Figyelt kérdés
[link] a ,,csőr’’ orrnál van egy kèp, nekem is olyan az orrom, vajon az hátrány vagy előny a modell szakmában?

2020. dec. 29. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Miért akar minden lány modell lenni?

Nemcsak a testtel, hanem inkább az ésszel, tanulással kellene

"modellkedni".

2020. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
És mi köze van ennek Palvin Barbarához? Neki nincs "csőr" orra.
2020. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én csak ki akarom próbálni a modellkedést. :)
2020. dec. 29. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Osztom az első válaszoló véleményét.

Minden egyes nap vagy öt új modellkedéssel kapcsolatos kérdést írnak ki, 60%-ban ugyanazzal kapcsolatban; "ilyen és ilyen adottságokkal lehetek modell?" (35% azzal kapcsolatos, hogy melyik a legjobb modellügynökség, 5% pedig egyéb.)

De tényleg nem értem, hogy miért akarnak ilyen sokan modellek lenni. A fiatal lányok a könnyű pénzszerzés lehetőségét látják benne? Csak mert -ahogy hallottam- a modellek munkája b@s2ottul nem könnyű ám.

Pedig én csak azért állítottam be a figyelést a modell szóra, mert harckocsimodelleket építek😂


Na mindegy. Figyelj kérdező! Amennyi ilyen kérdést

és választ elolvastamm már itt, azt hiszem, van egy kis belelátásom a témába. Vedd fel a kapcsolatot egy modellügynökséggel, és ők majd megmondják hogy lehetsz-e modell. Mit gondolsz? Majd pont pár gyakorikérdéses akárki fogja megmondani, hogy az ügynökség mit gondol róla? Kérdezz rá náluk! Nem fognak kinevetni, vagy megszégyeníteni, nevetség tárgyává tenni. Legfeljebb megmondják, hogy nem lehetsz modell. Legalábbis náluk. Simán lehet, hogy másik ügynökség rábólint.

2020. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz, mivel az összképet nézik. Ráadásul ma már többféle szépség van, nemcsak egyfajta típust keresnek.

Szóval, ha nem leszel modell, az valószínűleg nem az orrod miatt lesz.

2020. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

ha legalabb 178 centi vagy es maximum 55 kilo, szep a borod es termeszetes a hajad, akkor az orrod nem fog visszahuzni.

a baj inkabb az, hogy minden kis torpe modellkedni akar, aki instan kap 5 lajkot kanos fiuktol es akkor azt hiszi, mennyire szep.

2020. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint aki volt már fotozásokon csak mondom, hogy türelem, alázat és kitartás mindenképpen kell. :)

Hajrá.

2020. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%

#4 hat qrvara nehez modellnek lenni, tenyleg ..


A legtobb dolog ami kell hozza, az igazabol egy jobb szemelyisegu, sportosabb emberre tesz.


Figyelsz a taplalkozasra, sportolsz, a castingokon jol beszelsz, igy egy jo jellemet alakitasz ki magadnak.


Meg ha ezek nehezek is valakinek (lol), akkor is megeri..

2020. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!