Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan fekete hajszínező...

Van olyan fekete hajszínező ami hamar kikopik a szőke hajból?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2021. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát ilyen 8 mosásos az teljesen kikopik, de az a szőke hajat nem fogja be rendesen. Ha csak alkalomra kell vagy kipróbálni valami hajszínező sprayvel próbálkozz
2021. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
A 8 hajmosásos sem fog kikopni maradéktalanul.
2021. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, mert szerintem simán szürke lesz a hajad, vagy be sem fogja elsőre; vagy ahogy kopik, szürke lesz a hajad; de én nem értek hozzá.
2021. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Hiába pontozol le, attól még ugyan úgy nem létezik teljesen kikopó hajszínező.
2021. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te meg hiába írod le hússzor hogy nem létezik csak mert nem tudsz róla, akkor is van 🤣 Semi permanent néven fut hivatalosan ha ennyire nem hiszed el keress rá. Szőke hajamat rengetegszer színeztem már pinkre, szürkére, vörösre, barnára semi színezőkkel és maradéktalanul kijön. Nem mondanám ha nem használnék színezőket rendszeresen. Egyedül az intenzív kék színekről hallottam hogy nehéz kimosni. Arról meg ne is beszéljünk hogy van akinek havonta más színű a haja, szerinted minden egyes alkalommal leszívja újra fehérre csak hogy másmilyenre beszínezze? Leolvadna az egész haja xddd
2021. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a pinket, zöldet, vöröset stb. meg a feketét ne vegyük már egy lapon. Nyugodj meg, tudom hogy léteznek semi permanent festékek, nekem is volt már pink hajam, kb az összes létező árnyalatban. Ennek ellenére továbbra is állítom, hogy a feketétől nem fog teljesen maradéktalanul megszabadulni a kedves kérdező, rosszabb esetben még foltos is lesz. De egyébként ha rákeres ugyan erre a kérdésre itt az oldalon, kb mindenki ugyan ezt fogja írni.
2021. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, viszont én senkiét sem pontoztam le.
2021. febr. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!