Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A L'Esthe szőrtelenítő krém...

A L'Esthe szőrtelenítő krém tényleg olyan hatásos, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak vele? Mennyire hatékony, és megéri az árát?

#krém #bőr #szőrtelenítés #szőrtelenítő krém #L'Esthe szőrtelenítő krém #L'Esthe
2021. jan. 4. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma találkoztam a hirdetésével, elég kecsegtetően hangzik, de nehéz elhinni. :/ Végül kipróbáltad, esetleg tudsz róla infókat adni? :)
2021. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mil77 válasza:

Ez is pont olyan tioglikolsavas krém, mint a többi, csak drágábban. A szőrszálat alkotó keratint bontja fel, gyakorlatilag feloldja. A gond az, hogy a bőr felső rétege is pont ebből a keratinból van, szóval ha sokáig rajta hagyod simán leégeted vele. Egyébként csak alaposan szárítja a bőrt.


Hatása olyan, mint a borotváé, annyi különbséggel, hogy a másnap megjelenő szőrszálak vége tompa lesz, érezni csak 2-3 nap múlva lehet őket.



Én a szalonos gyantázást ajánlom, vagy az IPL-t. Ha bírja a pénztárcád, akkor pedig a lézeres kezelés.

2021. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mil77 válasza:

Az L'esthe Dépilatorie egy fillért sem érő termék! Vilagos bőröm van és sötét hajam. Ma kaptam meg a krémcsomagot (3db-os) és rögtön ki is próbáltam. Nos, 10 perc letelte után szedtem le a leírtaknak megfelelően és a meleg vizes lemosás után, vegigsimítva a lábam, borostát tapasztaltam. Egyáltalán nem vagyok elegedett! Szeretném, visszaküldeni, de a visszaküldési felteteleikben az van irva, hogy csak bontatlan csomagolás esetén van visszatérítés és ha úgy is ítélik meg, hogy visszakapom az árát (merthogy ők döntik el), 7gy nekik 90 nap áll rendelkezésükre, hogy visszautalják.


Ha nem bontom fel és nem próbálom ki, honnan tudhatnám, hogy egy kalap sz.t sem ér ez a trutyi!?


Szóval, ne vegyétek meg!!!!!!

2021. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!