Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váá . Mit kezdjek a nagyon...

Váá . Mit kezdjek a nagyon dus hajammal? Ki van ritkitva de meg igyis sok . Hogyan csinaljam meg? Vagy mit csinaljak veleee?

Figyelt kérdés
segitseket .!
2010. aug. 14. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
fogd össze gumóba :'D
2010. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szárításnál fésüld ki és úgy szárítsd meg, hogy lelapuljon
2010. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok van
2010. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
örülj hogy enyi van
2010. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem vékony szálú hajam, de nagyon hosszú én rohadtul örülnék ha egy kicsit dús lenne a hajam!
2010. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ne akarjatok ezt ! borzalmas . mindig mindeki mondja h milyen szep meg minden .. de nemtudjak mik jarnak veleee . senkinek sem kivanom . : ))
2010. aug. 14. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:

szia !


nekem is nagyon dús hajam van amit többször utálok mint szeretek fodrászom ritkítja mindig a hajam mikor megyek hozzá és így normál mennyiségű haj van a fejemen :D 1,5 -2 havonta megyek fodrászhoz eü. vágásra és ritkíttatom egy kicsit és így jó :D próbáld ki hátha neked is bejön :)

2010. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszii . . : )) megprobálom .
2010. aug. 14. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon dús volt, ráadásul az alja még elkezdett göndörödni is. Egyszer arra gondoltam hogy mi lenne ha egy része rövidebb lenne. Az én hajam is meg volt szedve és azt találtam ki hogy vízszintben kettéválasztom a hajam és a felső részét egész rövidre vágtuk, kb a fülemig ért. Ezek után már nem hatott annyira dúsnak, a hajamat nem szárítom hajszárítóval, mert az is nagyon szétfújja és balzsamot sem teszek rá, csak a végén olyat, amit nem kell kimosni, azt is csak a felétől lefelé :) Így szerintem elviselhető :D Sőt, egész jó! :)
2010. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ahh . : )) nagyonköszii .
2010. aug. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!