Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjak el minél...

Hogyan használjak el minél előbb egy olyan BB krémet, ami nem igazán tetszik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi a baj vele? Érdemesebb lenne lecserélni, ha pattanást okoz, ha viszont az állagával van gond, és nem akarsz másikat venni, akkor vidd fel akkor is amikor otthon vagy. Én is mindent megpróbálok elhasználni amit megvettem.:D
2021. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Csak a maszk alatt használd.

Nem látja senki,de legalább elfogy

2021. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
97%
Attól függ hogy mi a baj vele. Állag, tartósság, szín, egyéb?
2021. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Az állagával nincs semmi gond, csak sárgás a színe. Azért vettem meg, mert először ezt ajánlotta a bőrgyógyász. Azóta ajánlott egy másikat, ami világosabb szín, pont a bőr színemhez való, meg is vettem, de az előzőt jó lenne elhasználni, nem szeretném kidobni. :)

2021. jan. 9. 17:03
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nincs olyan alapozód amivel keverheted? Vagy nyáron esetleg fényvédővel.
2021. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Vigyél fel belőle a nyakadra is, hamarabb fogy, és nem lesz kontraszt az arcod és a nyakad színe között se. :D

Megkérdezhetem melyik ez a termék? Én is keresek egy jó és bőrbarát BB krémet a mindennapokra, hátha nekem is bevállna. :) Az alapozót már túl soknak érzem hétköznapra.

2021. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Itthon is használom bőséges mennyiségben, hátha gyorsabban elfogy.

#6: Bioderma Global Cover, mint említettem, a színe miatt nem jön be nekem, de egyébként van zöld korrektor a kupakjában, és elég folyékony az állaga. A másik BB krém, amire váltok és nekem jobban tetszik (ezt is bőr gyógyász ajánlotta, mint az előzőt) Noreva Exfoliac BB krém, én a Bez (világosabb) árnyalatot vettem. Ennek kicsit sűrűbb az állaga, jó illata van, és azért tetszik mert passzol a bőrszínemhez. :)

2021. jan. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!