Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassam rövidebb (tüsire) ha...

Vágassam rövidebb (tüsire) ha nagyon nem tetszik amit a fodrászom vágott nekem?

Figyelt kérdés

A nyakam közepéig érő hajamat szerettem volna kicsit rövidebbre vágatni. Rábíztam a fazont a fodrászomra csak azt mondtam mennyivel legyen rövidebb. Ilyesmi lett:


iF2L23DrT6Q9yM&imgdii=ccU5OC_FD4tpsM


Ez a fazon nagyon nem tetszik így semmiképp sem szeretném hagyni. Arra gondoltam, hogy hozzáigazítanám a hosszabb részeket és lenyíratnám tüsire. Ilyeneket néztem :


[link]


[link]


Mit gondoltok? A párom nem igazán rövidhaj párti de a kedvemért szívesen lenyírná nekem valami ilyesmire.

Valakinek volt már ilyen rövid haja? Nem érezte magát kevésbé nőnek? A párja nem volt emiatt szomorú esetleg?



2021. jan. 10. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös program lenne és van rá hajlam akkor bíztatlak téged, mert mindig nagyon meghitt és élvezetes a folyamata, abszolút megéri! Ráadásul amiket néztél azok egész jól is néznek ki.
2021. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én kíváncsi lennék rá, de akár más ötletre is nyitott vagyok csak ez jutott eszembe hogy ilyet lehetne belőle csinálni
2021. jan. 10. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik, milyen lett a hajad.:(

Rossz a link.

Egyébként, ha szép arcod van és vagány stílusod, nyugodtan vágasd tüsire.

De párod biztos meg tudja jól csinálni?

2021. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy meg tudja-e de nekem ez egy nagy lépés amihez kéne a közös élmény hogy szeretettel tudjam viselni még ha meg is bánom
2021. jan. 10. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom lapockáig érő haját gépeltük le kíváncsiságból tüsire, később már teljesen kopaszra is. Ez a közös élmény annyira kedvünkre volt, hogy bármikor hajlandóak vagyunk megismételni. Mindketten bele szerettük azóta az ilyen frizuráiba!
2021. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, most milyen, nem működik az a link. De azt mondom én is, hogy vágasd, akár kopaszra.
2021. jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tüsi a hajam, amikor elöször felnyirattam, a paromnak meglepi volt, eloszor ledöbbent, de azota mindketten imadjuk. Mar zavar a fodraszhoz, ha picit is kezdene visszanőni :))
2021. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de jók ezek a frizurák! Hajrá!
2021. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Én már több hölgyet beszéltem rá a tüsi hajra és többeket én gépeltem le. Nekem például ezek a nők a gyengéim
2021. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Határozott igennel válaszolok. Gépet elő, tegyetek rá egy kb. 1 - 1,5 centis fésűt és mehet! Remélem a párod gyorsan megbarátkozik az új stílussal. Mivel ez egy eléggé régi kérdés, gondolom azóta megtörtént.
2021. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!