Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi kell még a rutinomba? Ez...

Mi kell még a rutinomba? Ez eddig jó? Mi a sorrend?

Figyelt kérdés

Tehát, ma voltam bevásárolni és ezeket vettem.


DM Sundance sensitive kids 30

Balea med ultra sensitive waschgel

Babylove ultra sensitive Pflege- & Massageöl.


Illetve van egy Loreal micellás vizem minden bőrtípusra. Ezt eddig csak sminklemosáshoz használtam.


Nemrég használom a Helia-D Classic hidratáló krémét száraz bőrre.


Ez a jelenlegi "felszerelésem".


Mit használjak és hogyan kell alkalmazni? Kell-e még valami akár most akár a későbbiekben, ha megvan az alaprutinom?


Rólam: 17 éves lány vagyok, szerintem normál a bőröm többnyire, orr résznél pirosodik illetve van, hogy hámlik is( a hidratáló krém úgy néz ki ezt orvosolta),

az orrom talán picit miteszeres, de nem vészes, pattanásaim jó ideje nem voltak és nagyon bőrhibám sincsen. ( a hidratáló krém úgy néz ki ezt orvosolta)


2021. jan. 11. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Este:

1. Olajos lemosó vagy micellás víz

2. Balea med lemosó

3. Hidratáló


Reggel:

1.Balea med lemosó

2.Hidratáló, ha szükséges

3.Fényvédő

2021. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Későbbiekben mivel lehet kiegészíteni?

2021. jan. 11. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Miteszerek ellen jó a BHA sav, heti 2x elég eleinte, aztán látni fogod, hogy igényli-e a bőröd heti többször. Este a belea med lemosó és a hidratáló között alkalmazd. Szárazra töröld arcra kell felvinni.
2021. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. jan. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!