Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb Rossmann-os...

Melyek a legjobb Rossmann-os vagy DM-es termékek pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Vannak olyan termékek, amik nektek beváltak és segítettek eltüntetni őket?

2021. jan. 12. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Őszinte leszek, és ha lepontoznak se érdekel. Egész tinikoromban kerestem a megfelelő terméket, hogy mi mulaszthatná el. Semmi nem vált be. Később jobban odafigyeltem a folyadékbevitelre és hogy mit eszek.

Ahogy beléptem a felnőttkorba és tudatosan élem az életemet, csak menstruációkor van 1-2 pattanás, már ha van. Garnier 3in1 terméket szoktam ilyenkor használni.


Saját tapasztalatom az, hogy sok víz és megfelelő étkezés ami nekem bevált.

2021. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

[link]

Én ezt használom minden este. Nem egy csodaszer, nyilván vannak nála jobbak is, de azt rendelgetni kell.

Ill. még ajánlanám a revox 30%-os hámlasztójat:

[link]

De jók a többi revox termékek is.

De egy jó bőrápolási rutin javítani tud a pattanásokon.

Arclemosásra én ezt használom:

[link]

Ez nem szárítja a bőrt, és nincs benne irritáló összetevő.

2021. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nivea szőlőmagolajos lemosó, Balea med lemosó tej, Cosrx BHA, fényvédő. Ezeket szeretem a dm-ből pattanásos, kombinált a bőröm.

A niacinamid is sokat segített, eddig The Ordinary-s volt, most G&G-t használok, nem tudom, hogy a dm-ben kapható Revox Niacinamid mennyire jó ezekhez képest.

Szerintem is egy alap rutin kéne, olajos lemosó, víz bázisú lemosó, hidratáló, fényvédő, és utána jöhetnek a hámlasztók és szérumok.

2021. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Canaan ***** válasza:
57%

Manna szappan, natur kozmetikum. A bőröm sokkal kevésbé zsírosodik és tisztább is lett tőle. - DM

Illetve a sminkem alá a Mixa hidratáló krém 2in1. Kicsit összehúzza a pólusokat és jól is hidratál. - ROSSMAN

2021. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
a manna borzalmas!
2021. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!