Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettöl tényleg kicsit gyorsabba...

Ettöl tényleg kicsit gyorsabban fog nőni a hajam?

Figyelt kérdés
Minden nap 5-10 percet masszírozom a fejbőrömet akkor tényleg kicsit gyorsabban fog nőni a haj ? És hány centivel havonta ?
2010. aug. 14. 18:53
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Ha jól értem, azt írta, hogy 0,3251 cm/hó a diffi, de ez szerintem csak a 31 napos hónapokra igaz.
2010. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok .

várok még válaszokat

2010. aug. 14. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
A haj átlagos növekedése havonta 1-2 cm. Ez a normál tartomány, ha ezen túllépsz, akkor a természet megbosszulja magát. Nem igazán ajánlatos beleavatkozni a természetes folyamatokba. Lehet, hogy valami hülye kenceficével eléred, hogy havi 3cm-t nőjjön a hajad, aztán 1 év múlva úgy elkezd hullani, hogy a fele se marad meg. A fejmasszázs amúgy nem rossz, mert nem valami mesterséges baromság. Szóval ha eddig havi 1 cm-t nőtt a hajad, akkor kitartó munka után akár havi 2 cm-t is nőhet. Azok, akik olyanokat írnak, hogy ricinustól meg nem tudom mitől havi 3-4 cm-t nőtt a hajuk, azok jól ráfaragnak majd.... olyan ez mintha mondjuk mesterségesen (szteroid injekciókkal) akarsz gyorsan izmot építeni: lesz látványos eredmény, csak utána elkezdenek becsődölni a belső szerveid, férfiaknál merevedési problémák lesznek stb. MIndez azért, mert nem bírtak pár évet várni, hogy normál úton megizmosodjanak. NA a haj se lesz rest, meglátod, ha túlzásba akarja valaki vinni a növesztését és ennek érdekében mindenfélével kenegeti. De a masszázstól biztosan nem lesz baja!
2010. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fej masszázstól konkrétan egy centivel sem nőt többet a megszokottnál. Viszont ajánlanám a Bojtorján sampont, nem kell feltétlen hogy "hajnövesztő" legyen ráírva, én például a hamar zsírosodó hajra valót használom, és nem zsírosodik plusz havonta 2cm-t nő a hajam az 1 helyett. Én már ezt használom fél éve és nagyon bevált, próbáld ki hátha neked is segít a problémádon!
2010. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!